PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 17 022
oceny
6,0 10 1 17022
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

Ratunkuuuuu

ocenił(a) film na 5

Chrońcie mnie przed tym filmem. Jeśli go raz jeszcze zobaczę to zwątpię do końca w talent tworzenia dobrych horrorów-science fiction. Czy któś nie powiedział reżyserowi, że scenariusz jest do dupy ( a może odwrotnie?). Mało interesująca fabuła. Efekty do bani. Na tym etapie rozwoju animacji komputerowej mogli się postarać o coś lepszego niż głupie węże z głowy w scenie w pociągu. Koniec tak denny, że nie będę o nim wspominał. Jedyną zaletą jest to, że ładny ten (ta) "Gatunek".

ocenił(a) film na 2
Pumex3

Ocena 5/10 u Ciebie to efekt pomyłki? Po tym co piszesz wydawac by się mogło że oceniasz jako tandete.

ocenił(a) film na 6
armarange

Jak on pisał ten komentarz to Tobie rodzice nie pozwalali oglądać podobnych filmów.

Czasy się zmieniają, kino się zmienia, ludzie się zmieniają, dzisiaj oglądamy filmy przez pryzmat dzisiejszych czasów stąd takie oceny dla tego filmu. Swego czasu był to niezły wyjadacz...

ocenił(a) film na 2
Choinix

Jak on pisał ten komentarz to ja kończyłem studia, nie wszyscy są tacy młodzi jak ty :-)
A ten film znając swój gust nawet w roku jego premiery oceniłbym jako słaby. Zawsze od kina wymagałem czegoś więcej niż drętwych dialogów , słabego aktorstwa i beznadziejnego scenariusza.

ocenił(a) film na 7
armarange

To musisz mieć smutne życie, skoro po trzydziestce hejtujesz ten film w kazdym temacie.

ocenił(a) film na 2
Choinix

" Czasy się zmieniają, kino się zmienia, ludzie się zmieniają, dzisiaj oglądamy filmy przez pryzmat dzisiejszych czasów stąd takie oceny dla tego filmu. Swego czasu był to niezły wyjadacz... "

Trochę banałów i trochę prawdy. Bo że ludzie i czasy się zmieniają to rzecz oczywista. A prawdą jest że wielu ludzi ocenia przez pryzmat dzisiejszych czasów - głównie młodzież na tym portalu do której mnie ( stary wyjadaczu? ) zaliczyłeś. Ja staram się rozstrzygac na korzyśc filmu i przymykac oko na niedociągnięcia związane z dostępną techniką w tamtych czasach ( np w latach 90-tych). Ale takie rzeczy jak słabe aktorstwo i słaby scenariusz są niezależne od tego czy mamy lata obecne czy ówczesne.

I na tym zakończę.

użytkownik usunięty
armarange

A wedlug mnie tego filmu nie mozna traktowac jako typowego science-fiction, juz bardziej jako thriller erotyczny, bo przeciez akcja dzieje sie na Ziemi. Co do filmu to fakt, na troche niedociagniec ale tez z tego co kiedys czytala., pomimo srednich recenzji, byl hitem kinowym i zarobil swoje, a jak juz wyszedl na video, to trudno bylo go wypozyczyc (sama bedac dzieciakiem chcialam go wtedy obejrzec, bo tyle sie nasluchalam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones