PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 17 023
oceny
6,0 10 1 17023
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

A kompletny brak logiki w działaniu bohaterów to coś, co już zwyczajnie przekracza moje pojmowanie; żeby wymienić tylko najbardziej rażące przykłady:
- to, że super-niebezpieczną kosmitkę ściga garstka naukowców i tylko jeden spec, niezbyt zresztą rozgarnięty, zamiast masy brygad specjalnych czy kogo tam oni używają w US and A
- fakt, że wyżej wymieniony spec, kiedy super-kosmitka jest już zapłodniona i zwiewa, radośnie woła do windy w celu pościgu za super-niebezpieczną swoją dziewczynę - nic w rodzaju: kochanie, ty tu zostań, to niebezpieczne, ple, ple itd. itp. Skąd, spec woli, żeby w pościgu pomagała mu babka, na której mu zależy (a która nota bene też jest tylko kolejnym naukowcem, więc guzik może w tej sytuacji zdziałać).

Ten film był po prostu straszny (i to z całą pewnością nie w sposób, w jaki powinien być straszny thriller)

ocenił(a) film na 2
Sol89

Jesteśmy w mniejszości. Większosc ocen tutaj dla tej chały jest pomiędzy 5 a 7,8

ocenił(a) film na 6
armarange

Wybitne dzieło to to nie jest, ale pierwszy raz widziałem ten film, gdy miałem 6 albo 7 lat. Teraz oceniam film na 3, ale z sentymentu daję 6.

ocenił(a) film na 2
PaulKellerman

Czyli skrajnie nieobiektywnie oceniłeś zawyżając notę o 3 gwiazdki. Masz prawo :-) ps. dialogi w tym filmie są tak naiwne a gra aktorska tak denna i sztuczna że woła o pomstę do nieba. Już samo to powoduje iż film to dno .

ocenił(a) film na 6
armarange

To był pierwszy film, w którym zobaczyłem nagą kobietę. W dodatku to była Natasha Henstridge, więc mam miłe wspomnienia. Moja matka zabroniła mi oglądać, ale moi starsi bracia byli wyrozumialsi.

ocenił(a) film na 2
PaulKellerman

Urocza historia. Jesteś rozgrzeszony :-P

ocenił(a) film na 6
armarange

Bóg zapłać.

ocenił(a) film na 6
armarange

"Czyli skrajnie nieobiektywnie oceniłeś" - rozumiem, że Ty oceniasz filmy obiektywnie? :)

ocenił(a) film na 2
Choinix

Z tego co napisałem nie wynika że ja uważam iż oceniam obiektywnie. Napisałem o skrajnym nie/obiektywiźmie w odróżnieniu do sytuacji w której owszem oceniam subiektywnie ale obiektywnie potrafię też coś dostrzec - denny scenariusz, dialogi ale za to dośc dobra muzyka stąd np zamiast oceny 1/10 daję powiedzmy 2/10.
Sądzę że prościej tego już nie wyjaśnię więc wybacz jeśli już nie odpiszę. ( również w innym wątku w którym już raz mnie dzisiaj zaczepiłeś :-P )

ocenił(a) film na 2
Choinix

ps. zwróc uwagę że kolega zawyżył notę tylko z powodu sentymentu i wspomnień a ja przecież za to go nie potępiłem a wręcz udzieliłem rozgrzeszenia :-P

ocenił(a) film na 2
Choinix

ps. swoją drogą u kogoś u kogo widzę Łowcę Androidów na 10/10 ( i swietnie ) dziwi mnie ocena 6/10 dla filmu Gatunek - gdzie praktycznie wszystko leży no ale ostatecznie każdy z nas ma swoje indywidualne odczucia.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones