PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 17 023
oceny
6,0 10 1 17023
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

Film kiepski. Fabuła międli się przestrasznie, efekty takie sobie, a mimo dobrej obsady, aktorzy dali tyłka, bo zagrali, jakby im się nie chciało... Najbardziej przykry w tym niestety Whittaker (sory jeśli przekręciłem), bo to niestety bodajże jego najgorsza rola jakie widziałem... Kosmitka jedynie bawi widza cycem - co oczywiście bawi, tylko tych, których to bawi, i nic poza tym... A tam jakiś niesmak i pochwała głupoty...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
neposz_2

Zważywszy na Twoją (wcale trafną moim zdaniem) ocenę filmu, dziwi mnie, że dałeś mu ostatecznie aż 5/10 (i brawa za tekst o cycu ;) )

ocenił(a) film na 5
Sol89

Przyznaję się ;) torchę pipa ze mnie i nigdy nie dałem mniejszej niż 5 w skali oceny - takie moje zaniżenie sklai. Raz mi się to zdarzyło, ale dotyczyło to filmu Mariusza Pujszo ;)

ocenił(a) film na 2
neposz_2

I potem dziwię się, że średnie oceny miernych filmów są zawyżone ;)

ocenił(a) film na 5
Sol89

a tam - mam nadzieję, że mimo wszystko 5 to jest wystarczająco mało ;) Mam dobre serce i jeno srogie oceny a i tak łapię się za filmy powyżej 6-ciu ;)

ocenił(a) film na 5
Sol89

Alkohol robi swoje i muszę się uzupełnić ;) Sobota i te sprawy ;) Tam gdzie miałbym dać niżej niż 5 to nie oceniam. Olewam prodikcje pana UWE BOLLA i tym podobnych i rzadko się tam wypowiadam. (Choć przyznam że na forum Mariusza Pujszo dość obwicie i ostro). Prostując: Jeśli już dam najniższą ocenę (5) to znaczy, że w mojej ocenie jest to film do obejrzenia w krytycznej sytuacji... Tych poniżej, już nie oceniam bo one nie istnieją...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
neposz_2

daruj, ale rzeczywiście trochę pipka jesteś ;) U mnie filmy z 5 lub 6 to filmy wcale przyzwoite, przeciętne, ale dające się oglądać ;)

ocenił(a) film na 5
Sol89

Każdy ocenia wedle własnej skali... I koniec tematu

ocenił(a) film na 9
neposz_2

Za to mordobicie archaniłoów w Armii Boga Ci się podoba. Śmieszne.
pozdr Filozof71

ocenił(a) film na 5
filozof71

A podoba mi się. Jest na pewno o stokroś lepsze niż mordobicie w GABRIELU... Ma sens i próbuje przynajmniej zawalczyć o pokazanie czegoś więcej niż tylko mordobicie, którego notabene jest może z 7 minut na cały film... Normalnie jak film z Seagalem...

ocenił(a) film na 5
neposz_2

Chryste człęku, nie ma już ludzi na filmwebiw z którymi można pogadać??Każdy musi sobie do gardła skakać? Idę spać ...

ocenił(a) film na 2
neposz_2

Gdzieś się wyżyć trzeba, a na filmwebie jest taak zabawnie...
A mi się "Armia Boga" też całkiem podobała, a już z pewnością nie ma porównania z wiekopomnym arcydziełem, jakim jest "Gatunek

użytkownik usunięty
neposz_2

A ja popieram twoje zdanie, strasznie się wynudziłam na tym filmie.

ocenił(a) film na 7
neposz_2

Dobry cyc nie jest zły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones