PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 16 999
ocen
6,0 10 1 16999
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

Jeśli nie jesteś zbyt popularny wśród kobiet i nagle jakaś gorąca Panna proponuje Ci od razu seks, to znaczy ze najprawdopodobniej jest kosmitką :) Także uważajcie Panowie

Sidonis666

Tak, że

ocenił(a) film na 8
Sidonis666

Zależy od kosmitki. W sumie to nie wiem czemu zabiła Moline - dał jej czego chciała.
No i kosmitki są różne , nie bądź xenofobem ;) Kim Basinger w Moją macocha to kosmitka! też była niczego sobie - a i ugotować potrafiła, i w łóżku się starała hehehe

dezertx

Za późno. Teraz już to wiem

ocenił(a) film na 5
Sidonis666

Pod warunkiem że masz minimum 195 cm wzrostu, a najlepiej 230cm, tak jak to dzisiaj preferują wszystkie kobiety.

ocenił(a) film na 8
rebdoomer420

Gatunek z 1995 roku to jeden z najlepszych horrorów S-F, a do tego lekko erotyczny. Obecnie takiego połączenia już nie robią.

rebdoomer420

Ja mam 177cm i preferuje facetów w moich okolicach. Taki 180cm to ideał, wiec nie każdy lubi wysokich ;)

ocenił(a) film na 8
catpsi_

180 cm to bardzo wysoki facet, więc puknij się w łeb. 80 procent facetów jest pomiędzy 170, a 180 cm. Podobnie 80 procent kobiet jest pomiędzy 160, a 170 cm.

ocenił(a) film na 5
catpsi_

Zapytaj się dziewczyn jakie są dziś kanony, oczywiście te wgapione non stop w insta, Warshaw Shore czy jakieś Love Island. Jak nie masz 2 metrów to nawet do księżniczki nie podchodź, a tacy faceci co mają 170cm są wręcz traktowani jak odpad biologiczny. Odpalasz rano TVN a tam Anna Wendzikowska gada że Tom Cruise nie jest męski bo jest niski. Jakoś dziwnie z tym wszystkim pokrywa się widmo katastrofy demograficznej i samobóstwa 30-35 letnich facetów. Witamy w brutalnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
rebdoomer420

Odpadem biologicznym są osoby piszące debilizmy jak ty na przykład. Anna Wendzikowska została uznana za idiotkę z powodu tego co powiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones