PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 17 023
oceny
6,0 10 1 17023
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

Forest Whitaker, Michael Madsen i Ben Kingsley? Myślałem że oni grają w ambitniejszych filmach ale jak to się mówi, myśłał indyk.:(

Mothyff

Zgadzam sie. Dla mnie 4/10. Film do obejrzenia na jeden raz !!!! P;)

Shurtugal_Eragon

jeden raz to raz za dużo dla tego gniota...

ocenił(a) film na 4
Mothyff

ale przyznaj, ze whitaker zagral kapitalnie, wg mnie jedyny "gral", reszta po prostu odwalila robote rutynowo dla kasy

Pastor1

jak ktoś ma tak wielki talent to widać nawet w gniocie ...

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Madsen i ambitne filmy hahaha razje.bales mnie kasa misiu kasa

raffaelo23

no wiesz pamiętam go z filmów takich jak kill bill, sin city, wściekłe psy (klasyk jakby nie było) itp itd więc parę lepszych filmów też ma na swoim koncie, bez przesady...

Mothyff

Haha, to są ambitniejsze filmy? :D

Po za tym "Kill Bill" i "Sin City" wyszły 10 lat po "Gatunku", a "Wściekłe Psy" prawie w tym samym czasie...

smakosh

no na pewno tysiąc razy ambitniejsze od tego gniota - gatunek!!????
nie rozumiem 2 części pytania? to źle czy dobrze że wściekłe psy w tym samym czasie?

smakosh

nie no ambitniejsze to pewnie od razu muszą być Królowa Elżbieta i Margaret tucher.... żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mieszkoxxx

swoimi małymi czarnymi penisami?

ocenił(a) film na 2
Mothyff

Zarabiają kase małym wysiłkiem. :-) Nic poza tym. Film reprezentujący dno jakiego moje oczy dawno nie widziały. Zadziwiające są te wysokie noty.

armarange

ee tylko 6.1:)

ocenił(a) film na 2
Mothyff

średnia. Ale oceny cząstkowe ludzi na forum są często wyższe. I to kolejny raz powoduje u mnie stwierdzenie jak niski poziom jest na tym portalu. Oczywiście moim czysto subiektywnym zdaniem.

armarange

bez przesady w porównaniu np do rec to nie taki zły film hehe

ocenił(a) film na 2
Mothyff

REC ? Dobry horror.

armarange

nie zrozumiałeś - gatunek w porównaniu do rec to arcydzieło:)
rec - największa lipa jaką widziałem a mają po ponad - 6 ocenę.

ocenił(a) film na 2
Mothyff

Bardzo dobrze zrozumiałem :-) Napisałem swoje zdanie na temat REC. Rec to bardzo dobrze zrealizowany horror a gatunek to wg mnie klasa C bo nawet nie B. Aktorstwo w tym filmie i dialogi jest tak używając Twoich słów "lipne" że woła o pomste do nieba. Bardziej dosadnie się nie wypowiem - kazdy pozostaje przy swoim guście. Co do największej lipy jaką widziałeś - ponownie użyję Twoich słów "bez przesady " :-) - proponuję abyś obejrzał Cyborg 2 - Szklany cień to zobaczysz co to prawdziwe dno ( gatunek filmu inny ale chodzi o "lipę" )

armarange

jeśli rec to dobry horror to ja jestem baletnica. Dla przedszkola może tak, bo co to ma być? jakieś przebierańce biegają po pokoju a ktoś trzyma trzęsącą się kamerkę od telefonu i biega po pokoju i udaje że krzyczy. Tragedia jakiej świat nie widział.

ocenił(a) film na 9
armarange

Mi się ten film podobał. Jeśli ktoś nie lubi tego gatunku to nie ma sensu oglądać i potem krytykować. To jest fil Sf ale w konwencji rozrywkowej. Nie jest to ambitne dzieło, ale film dobry.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Spojrzałem na filmy, które obdarzyłeś 10 i dziwię się, co masz do tego?

Krzypur

jak zapewne wiesz filmweb pokazuje tylko część ocen, a poza tym powiedz proszę który z filmów ocenionych przeze mnie na 10 to taki syf jak 'gatunek"???

ocenił(a) film na 4
Mothyff

Moze liczyli na to iż skoro Giger projektował Obcego do gatunkuto film bedzie kultowy jak ALIEN i przyniesie im sławe jak SW

maciej2801

jak zapewne wiesz filmweb pokazuje tylko część ocen, a poza tym powiedz proszę który z filmów ocenionych przeze mnie na 10 to taki syf jak 'gatunek"???

ocenił(a) film na 4
Mothyff

a jaki sens ma twoja wypowiedź do mego komentarza ????

maciej2801

sorry pomyłka....

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Mothyff - wedlug mnie warto obejrzec ten film. Nie jest to wybitne kino ALE za ktore ten film mozna "cenic".
Fenomenalny soundtrack Christophera Younga oraz rownie niesamowita rola pana Whitakera. Reszta owszem - slaba, ale przed tymi dwiema rzeczami chyle czołaŃ

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Madsen jest słabym aktorem, gra w klasie C, jedynie Tarantino go zatrudnia u siebie, bo się lubią, tak nie zagrałby w żadnym filmie kinowym, zresztą u Taran. też specjalnie nie powala, dostaje zawsze role zimnych twardzieli niewymagające za bardzo gry, jakiejś ekspresji, takim zimnym draniem był w Kill Billu, Nienawistnej Ósemce- zawsze ten sam typ postaci.

panna_x_filmweb

wg mnie jest bardzo świetnym utalentowanym aktorem, widzisz niektórzy mają wielki talent bez szkół i aplauzu plebsu (np Jan Himilsbah) i wystarczy że są w filmie i już film nabiera kolorów. Ale wiem też że nie każdy ma 7 zmysł wychwytujący nieprzeciętne osobowości.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

ok, nie ma co się spierać, bo i tak się nie przekonamy nawzajem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones