PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1273}
7,5 40 312
ocen
7,5 10 1 40312
7,3 11
ocen krytyków
Good Morning, Vietnam
powrót do forum filmu Good Morning, Vietnam

nuda...

ocenił(a) film na 4

film jest nudny i praktycznie o niczym. poza tym slaby humor a Wiliams w ogole nie jest smieszny. kompletnie nie bawily mnie jego zarty i nie widzialem roznicy pomiedzy jego zartami a zartami tego przelozonego co go na jakis czas zastapil.

aosak99

Film jest o tym jak wojna wygląda chociażby od tak prozaicznej rzeczy jak radio, jest o przyjaźni, o o tym jak wojsko kłamie podnosząc morale. Żarty były zabawne tylko wtedy jeżeli się wie z kogo i o czym żartuje, jak mniemam ty nie wiedziałaś/łeś. Film miał banalny przekaz, łatwo się go ogląda i łatwo go tak naprawdę zrozumieć i na całe szczęście ja go nie muszę bronić bo broni się sam.

ocenił(a) film na 5
aosak99

też więcej się spodziewałem. Przed obejrzeniem zastanawiałem się jak będzie witał się ze słuchaczami, czyli będzie darł się w mało oryginalny, głośny i przeciągły sposób. Nie myliłem się. Moja ulubiona scena to jak jadą gazikiem po trasie, która została przejęta przez partyzantów i Williams (nieśmieszny w tej roli jak nigdy o ile w ogóle ten typ może bawić kogoś powyżej 8 lat) drze japę - Goooood morning Vietnam i wybucha pod nimi mina a zaraz druga:)

ogólnie nudny film o bandziorach z USA

aosak99

"You're in more dire need of a blowjob than any white man in history".

aosak99

to ciekawe, że po jego śmierci wymieniają ten film, w którym zagrał jedną ze swoich najlepszych ról

ocenił(a) film na 7
aosak99

W zasadzie czemu "ja nie widziałem" czy "mnie nie śmieszył" skłania cię do pisania, że film jest nieśmieszny, a nie ty mało spostrzegawczy? Czy gdybyś drzew nie widział w lesie, to na pewno byłby problem lasu? :)

ocenił(a) film na 9
aosak99

najwidoczniej nie różnisz się niczym od tego przełożonego

ocenił(a) film na 5
aosak99

Goooood mooorning, nuda. Nudny i nieśmieszny. Po dramacie wojennym z lat '80 i występie Williamsa oraz Whitakera spodziewałem się znacznie więcej.

ocenił(a) film na 1
aosak99

Zgadzam się.Wieje nudą a do tego na siłę zabawny Wiliams.Kolejny film o wszystkim i o niczym

ocenił(a) film na 9
aosak99

Nie śmieszny? Bo to nie jest komedia. Zjazd debili! Nic nie czytacie, poza postami na fejsie, to i gówno wiecie o świecie. Wasze wpisy to ściek prymitywnego ignoranctwa. A film jest jednym z najbardziej znaczących filmów antywojennych.

ocenił(a) film na 10
mak65

@mak65 Zdecydowanie troszkę za ostry komentarz. Film mega wypasiony, jeden z niewielu takich. Może wszyscy krutykujacy czekali na a. że więcej wybuchów bomb będzie, więcej wojska, więcej akcji b. że wątek miłosny głównej postaci się z czasem rozwinie. Świec Boże nad duszą Robina Williamsa zawsze, gdziekolwiek jest, (samobójcy też idą do nieba)

ocenił(a) film na 9
ObcaFormaBycia

"Zdecydowanie troszkę" nie zgadzam się z twym pierwszym zdaniem. Za ostro? Głupotę leczyć można tylko wstrząsami; nie głaskaniem ...

ocenił(a) film na 10
mak65

Atak nie powinien być odpowiedzią na atak. To tylko podscyna coś jeszcze bardziej. Podobnie jest z wciskaniem wiedzy na siłę. Każdy musi mieć osobiste przemyślenia. Może niektórym brakuje głaskania. Szok wywołuje odmienne zupełnie efekty do zamierzonych, a intencje trudno odgadnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones