PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262102}
7,1 3 555
ocen
7,1 10 1 3555
Goodbye Bafana
powrót do forum filmu Goodbye Bafana

Dlaczego??? Może nie zachwycał posuwającą sie w zastraszającym tempie fabułą ale filmy takie jak ten wnoszą coś do życia. Dla mnie jest ot najlepszy film 2007 roku bo coś się z tego filmu dowiedziałem, coś o historii RPA. Czy np. film Transformers wniósł coś do waszego życia mimo, że opiera się tylko na przeciętnych efektach specjalnych a zajmuje siódme miejsce na TOP100 2007 na FilmWebie.
Jeszcze tydzień temu nie wiedziałem, że kilkanaście lat temu w RPA czarny byli traktowani jak zwierzęta. Szczególnie jest ot ważne, że niedługo odbędą się tam mistrzostwa. Oczywiście film nie jest jakimś arcydziełem, poza dobrze opowiedzianą PRAWDZIWĄ historią i jeszcze kilkoma innymi detalami film jest bardzo dobry, ale według mnie w obecnej zapaści filmowej jest to moim zdaniem najlepszy film minionego roku (jeszcze nie widziałem wszystkich :D). Pozdrawiam - Diablo.

diablo_cb

A mnie ten film w ogole nie zachwycil. Obejrzalem go, bo mial ciekawy opis i gral w nim glowny bohater serialu "Jednostka". Spoedziewalem sie czegos ciekawszego, a wyszla taka troche nudna biografia, ktora w sumie czesciej przedstawiala Gregory'ego niz Mandele

ocenił(a) film na 7
Keremere

A czego się spodziewałeś? Ten film to opowieść o tym strażniku a nie o Mandeli.

Mi film się bardzo podobał (pomimo, że był trochę naiwny). Czuć było w nim rękę Bille`go Augusta. Ten koleś jak mało kto umie robić takie dramaty rodzinno-polityczne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones