PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774747}

Gra o wszystko

Molly's Game
7,2 47 175
ocen
7,2 10 1 47175
6,3 30
ocen krytyków
Gra o wszystko
powrót do forum filmu Gra o wszystko

w sumie Jessica Chastain nadal utwierdza, iz jest najlepsza ;) Ale z drugiej strony narracja filmu ma wiele do życzenia, brakuje mi w tym filmie czegoś, jej pazur jest, ale nie czuć ani mroku, ani ciasnoty pomieszczeń, które powinny zostać jakoś zaznaczone, bo sama o tym mowi. Nie czuje, że to coś wielkiego, ciezko uwierzyć w motywacje adwokata. Sama przeciwko wszystkim był znacznie lepszy

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

Szkoda, ze nie rozpisałeś sie bardziej, kiepsko zmyślasz, bo premiera była dopiero dzisiaj i twoje cienkie bajeczki nie pokrywają się z faktami :D
O jakiej ciasnocie pomieszczeń mówiła Chastain, bo nie zauważyłem? :D

ocenił(a) film na 7
taxipompey

buehe nie kazdy mieszka w tym zascianku zwanyn polsza i ma premiery opoznione. co do filmu chastain rewelacyjna , dla osob nie majacych pojecia o pokerze i kobiet szczegolnie film jest niezrozumialy niestety.

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

Opóźnienie wykazuje twój ptasi móżdżek, film jest prosty w odbiorze i nie ma znaczenia, kiedy i kto go obejrzał, jeżeli obejrzał w ogóle :D

ocenił(a) film na 10
taxipompey

Ja oglądałem film jako przedpremiere w sylwestrową noc

ocenił(a) film na 7
OVDC

Również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones