PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 394
oceny
7,4 10 1 188394
5,6 39
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

wbijcie sobie do łba polaki - to brytole mieli wiekszy wkład w rozszyfrowanie enigmy

Gordon_Neo

DO WSZYSTKICH URAŻONYCH pOLAKÓW-CEBULAKÓW - co was tak boli? ja do was przychylnie, byłem dla was miły, nie wytykałem waszego polactwa, a wy co? nic tylko bluzgi i obrażanie czyli typowe dla polskich wieśniaków cechy, jakbyscie mogli to pewnie byście mi do gardła skoczyli za mówienie prawdy. z was zawsze jest najwieksza polewka na wyspach bo macie się panów europy a i tak kończycie na zmywaku lub jako bezdomni. a wasze kobiety ciągną biznesmenom żeby mieć na utrzymanie bo kariera nie wypala. wiec co was tak boli? że Anglia ma wieksze zasługi niz polaczki? nie załamujcie mnie. to nie powod żeby naród z kompleksami (polacy) czepiał sie kraju ktory jest na wyższym poziomie pod względem inteligencji, wychowania, kultury, ekonomii, gospodarki. itd

ocenił(a) film na 1
Gordon_Neo

Teraz już wiemy, że spłodziła cię rumuńska ku.rwa, którą zerżnęło w Londyńskim kiblu, zamiast kozy, kilku arabów.

ESOX666

brawo, potwierdziłes tylko teze o polskich wiesniakach. poza tym wiadomo że polskie kobiety (jak twoja matka) sie nie szanują

Gordon_Neo

A Ty skąd znasz j. Polski czcigodny panie angliku o wyższym poziomie inteligencji, wychowania i kultury.

Gordon_Neo

odkopuje

użytkownik usunięty
Gordon_Neo

Kim ty jesteś, zasrańcu, że piszesz o "polactwie"?

na pewno nie takim polskim robakiem jak ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones