PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508918}

Gra

Play
6,5 4 397
ocen
6,5 10 1 4397
7,5 15
ocen krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

Północ, zachód i południe Europy jest oblegane przez emigrantów. Gdyby u nas był dobry socjal to pewnie też by sporo przyjechało do naszego kraju Arabów, Azjatów, Afrykańczyków. Za 30-40 lat biali będą w mniejszości w wielu krajach Europy.
Tylko proszę mi nie zarzucać rasizm albo ksenofobie, przez kilka lat pracowałem w Holandii, miałem sporo kumpli emigrantów, czarnych czy też Azjatów. Nie twierdze, że każdy jest zły bo tak nie jest Jednak spójrzmy prawdzie w oczy.
Bardzo wielu emigrantów przyjeżdża go kraju gdzie jest bardzo dobry socjal i żyje tam w ogóle nie pracując. Przyjedzie taki np. Pakistańczyk z żoną, narobią sobie 4 albo 5 dzieci i żyją wygodnie z zasiłku i opieki społecznej. Takich przypadków jest całe mnóstwo.
Bardzo wielu emigrantów np. Polaków, Węgrów gdy jedzie na stałe na zachód Europy po pewnym czasie się asymiluje, drugie, trzecie pokolenia takich emigrantów mówi biegle w języku kraju w którym mieszkają.
Gdy przyjeżdżają emigranci z np. krajów arabskich to u nich asymilacja w wielu przypadkach nie następuje, żyją w swoich zwartych grupach, wśród swoich znajomych, nie zwracając uwagi na kulturę, obyczaje czy język kraju w którym żyją.
Gdy Europejczyk jedzie do krajów arabskich musi przestrzegać zasad i praw tam obowiązujących, gdy Arab przyjeżdża do Europy w nosie ma miejscowe zwyczaje. Przypomnijcie sobie ile razy w ostatnich latach dochodziło do dużych awantur, zamieszek powodowanych przez emigrantów ( kilka razy w Szwecji, Francji czy raz w Anglii bodajże 2,3 lata temu).
Wielu emigrantów wyznających islam jest nawet wrogo nastawiona do ludności czy prawa obowiązującego w europejskich krajach. Coraz częściej dochodzi do ciężkich przestępstw popełnianych przez emigrantów (morderstwa, gwałty, pobicia, kradzieże). Ich odsetek jest coraz większy.
Ja naprawdę nie mam nic do przybyszów z innych krajów, niech sobie przyjeżdżają nawet do Polski, ale niech tylko uczciwie pracują i żyją.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartu1986

Każdy człowiek trzeźwo myślący o tym wie, ale ta tolerancja nas zgubi

ocenił(a) film na 9
bartu1986

całe szczęście Polska to nie Europa, w Polsce zawsze było dziadostwo i miejmy nadzieję że dziadostwo pozostanie, wszyscy stąd uciekają nawet Polacy, poza tym w Polsce są dresy osiedlowe to na jedno wychodzi, na wsiach są tumany, gdzie się nie ruszy pełno głąbów

dubbelvla

wlasnie jest dziadostwo przez takich dziadow jak ty, dziad zdechnie dziadem

ocenił(a) film na 9
arek2010

W tym filmie jest pokazane jak (niektórzy) imigranci w Szwecji się zachowują, w Polsce (większość) Polaków się tak zachowuje

dubbelvla

Ale oświecona osoba

dubbelvla

Wyjedź do pięknej mądrej Europy zachodniej wielce oświeconej z tego dziadostwa

ocenił(a) film na 9
Chmielos2

Oni tam mają swoje minusy

ocenił(a) film na 6
dubbelvla

kolejna fanka Herkulesów z Sahelu z IQ 65 za to z 30 cm lufą. Natura.

ocenił(a) film na 9
StalowyGigant

Co ma wspólnego herkules ?

ocenił(a) film na 6
dubbelvla

Czarny Achilles lepiej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones