PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508918}

Gra

Play
6,5 4 417
ocen
6,5 10 1 4417
7,4 16
ocen krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

Niestety 4/10

ocenił(a) film na 4

Zmarnowałem 2 godziny życia, żeby sie dowiedzieć jak dziwnym narodem są Szwedzi. Nie rozumiem tez pomysłu
montażysty. Debilnie długie sceny, które nie wnoszą absolutnie nic do filmu. Daje 4 bo potencjał był, ale wykonanie i
forma tragiczne.


P.S - Nie jestem człowiekiem o prawicowych poglądach, ale za to jestem za tym, żeby "bezstresowe" wychowanie
przepadło raz na zawsze. Gdyby te szczyle ukradły mojemu synowi komórkę, to prędzej bym im łapy połamał niż
pozwolił odejść na krok. Baby na końcu filmu, to już całkowicie zidiociałe.

ocenił(a) film na 5
rexxx

ewidentnie wkur....... te baby na końcu. a wiesz o co chodzi z tą kołyską w pociągu, która pojawia się przez cały film ?

rexxx

Masz świadomość tego, że długie sceny nie były zamysłem montażysty? Na pewno masz. Tylko czemu w takim razie wypisujesz takie głupotki? Chyba że chodzi o to, że nie rozumiesz roli montażysty w filmie tylko źle skonstruowałeś zdanie. Tak czy inaczej zabawnie to wygląda gdy na początku piszesz że czegoś nie rozumiesz (pomysłu), żeby zaraz potem pisać że to debilne i nic nie wnosi (absolutnie). Ładne.
Potencjał był, wykonanie i forma dały radę.

rexxx

"Bezstresowe wychowanie" nie ma w tym przypadku żadnego związku. Nie jesteś rodzicem tych chłopców dlatego o wychowywaniu nie ma mowy. A swojego własnego syna byś nie pobił za to że ukradli mu komórkę. To byłoby nielogiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones