PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5944}

Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp

Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes
6,2 10 567
ocen
6,2 10 1 10567
6,0 4
oceny krytyków
Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
powrót do forum filmu Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp

Dzieło sztuki

ocenił(a) film na 9

Film naprawdę wspaniały. Bardzo realistycznie opowiedziana ta naprawdę nieprawdopodobna, fantastyczna historia. Genialna rola Lamberta.

sawa

Kiedyś byłem na tym w kinie...rzucałem landrynkami w ekran...hehe! To były czasy!
Film bardzo mi się podobał!!!

ocenił(a) film na 10
sawa

No wspanialy .Pamietam jak byłem młodszy zawsze płakałem na końcu,jak tę małpe zabijali.

ocenił(a) film na 8
budzik_3

miałam to samo... jej zabójstwo było potworne... a film uwielbiam i zgadzam się , że to świetna rola Lamberta, podobnie zresztą jak i prześlicznej Andie

ocenił(a) film na 7
budzik_3

A mógłbyś użyć mózgu i uprzedzać o spoilerach???? Tak trudno uszanować innych, którzy jeszcze filmu nie oglądali????

sawa

zgadzam się z Tobą.
Film to dzieło sztuki !
a aktor grający tarzana jest rewelacyjny !

ministerfinansow

Pamiętam, że oglądałem ten film z 2 razy jako dziecko, w latach 80. I niestety był dla mnie koszmarną męczarnią. To realistyczne ukazanie dżungli, nie jako miejsca z folderu reklamowego, a jako brudnego, nieprzyjaznego, dzikiego rejonu sprawiło, że film mnie odpychał. Teraz natomiast czuję, że mógłby zrobić na mnie duże wrażenie i z chęcią bym ten obraz obejrzał po tych wszystkich latach.

ocenił(a) film na 8
wojteczek

ja też oglądałam jako dziecko zaraz po powstaniu tego filmu, w kinie, i bardzo przeżywałam większość szokujących scen...

bruce1940

To tam scena była jak Tarzan z Gorylem walczył pod wodą? Krwi dużo w wodzie bagnistej było z tego co pamiętam! Do tego były komiksy w kioskach Ruch'u do kupienia i skąpo odziana Dżejn!

aniolek1234

Tak, to tam. Pamiętam te komiks :) Takie raczej ubogie w wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones