PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 241 157
ocen
7,2 10 1 241157
7,4 41
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Jaki człowiek zadecydował o zmianie systemu pozycjonowania wpisów userów na forum? w starym systemie w jakimś stopniu liczył sie wpis w temat oraz jego tresc ,teraz licza sie lkikniecia w łapki co dyskryminuje ludzi umiejących sie wypowiedziec na temat filmu na rzecz ludzi umiejacych kliknąć a łapke , ja dziekujue za takie forum !!!!
kto sie podpisuje za przywroceniem starego systemu pisać ,

użytkownik usunięty
LordAngmar

masz racje w 100 %

astral_ghoust

Jaki człowiek zadecydował o zmianie systemu pozycjonowania wpisów userów na forum? Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta: DEBIL.

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Powinni dać taki bajer, że zapamiętuje Twój wybór zmiany na najnowsze komentarze.






Ale tylko moja opinia.

SztywnyPatyk

Ale to bardzo rozsądna opinia! Niech jedni mają tak, a inni tak. Każdy, jak mu pasuje i jest wygodnie. Czy to taki problem? :D mnie wkurza jeszcze jedna rzecz. Kilkanaście miesięcy temu, tak z ciekawości, dodałem skrócony opis fabuły do serialu "Bob budowniczy". Specjalnie czytałem wcześniej komentarze specjalistów na temat tego, jak takie wpisy powinny wyglądać. Zrobiłem wszystko według reguł, jasno i rzeczowo. Zespół FW po kilku miesiącach (!) odrzucił moją propozycję, a serial jak nie miał zarysu fabuły, tak wciąż nie ma. Podobnych głupstw i nieścisłości jest o wiele więcej ;)

ocenił(a) film na 6
Micman1995

Mi zarys fabuły do "Armikroga" odrzucili, a z obsady "South Park: Fractured but Whole" wyrzucili Trey'a Parkera i Matt'a Stone'a :p

SztywnyPatyk

Mogliby chociaż uargumentować, chyba, że podnieca ich brak podstawowych informacji :D :D :D ale serio bez sensu :O

Micman1995

Jeszcze zarysy fabuły niby mogliby jakos objaśnić, ale do obsady? Serio? Nie za bardzo rozumiem, może nie jesteś ich znajomkiem i to nie Ty masz nabijać punkty na FW tylko oni, moze przesadzam, ale jak w takim razie tO wyjaśnić? W sumie to śmieszy mnie ta sytuacja, no bo płakać nie będę, to tylko FW :)

Micman1995

FW to takie PO, a IMDB to PiS. Można sobie porównać standardy. Białoruś a USA. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

W sumie dosyć nietypowe porównanie, ale faktycznie na swój sposób ma sens ;)

SztywnyPatyk

Nie takiej opcji, bo wtedy większość (wszyscy?) wybrali by na przykład starą szatę graficzną i stare ustawienia i nie miałby kto docenić "wspaniałych" zmian panów redaktorów. Mi na przykład bardzo brakuje ocen przy filmach jak przegląda się aktorów. A to że za każdym razem muszę sortować jest do bani. Na ale liczy się przecież każde kliknięcie. Redakcja wie co dla użytkowników najlepsze. Ha, i nawet nie wiedziałem, że tak działają komentarze, bo faktycznie jakoś mi coś tu nie pasowało.

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

https://www.youtube.com/watch?v=GFCFEkwEj4g

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

owszem, to kompletna bzdura. zakładając temat pod filmem, gdzie od tematów się roi i łapek jest już bez liku, nie ma szans na to, żeby ktokolwiek go skomentował, ponieważ nowy temat zawsze będzie na dole ergo - raczej mała szansa na to, że ktoś do niego dotrze. tak że tak...... ja już nie zamierzam zakładać na tym forum tematów. dziękuję za uwagę

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

myślałem, że tylko mnie to przeszkadza.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

Pis wygrał wybory więc ludzie głupieją gdyż wierzą,że bilion złotych sfrunie im z nieba i nagle Kaczyński stanie się ateistą i pozamyka księży w wiezieniach wszystkim wybaczy i nie bedzie panstwa wyznaniowego wiec nic dizwnego,że filwmeb idzie w ślady durnych wyborców teraz się liczy ilość kliknięc i niespełnionych obietnic,a nie prawda i logiczne myślenie mistrz Yoda dzisiaj powiedziałby Fu*k to dobry czas na śmierć,a prezes Kaczyński ożyje jako kanclerz Palpatine i stworzy nowe imperium w Polsce.Też wole stary system oceniania.

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

Od kiedy wprowadzili tę głupotę przestałem zakładać tematy, bo i po co. Liczy się kto pierwszy napisze a reszta postów idzie w niebyt.

użytkownik usunięty
SzaraEminencja

Wogóle jest dziwne że fillmweb , nie bierze pod uwage negatywnych opinii swoich użytkowników na te zmianę a powinni .

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Właśnie też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Bo ze zadziwieniem zaglądam na fora niektórych produkcji i patrzę na tematy będące na samej górze.

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Zgadzam się.

Ja mam taką politykę komentarzową, że jak widzę temat sprzed 4 lat, nie udzielam w nim odpowiedzi. Pal licho wszystkie ich lajki, jeżeli ostatnia wypowiedź w temacie ma więcej niż rok (może nawet więcej niż pół roku) - nie udzielam się. Ci ludzie nie mają pojęcia o czym pisali rok czy dwa lata temu: kłócili się z trollami, narzekali na coś głupiego, zachwalali jakiś detal. Już dawno im przeszło, nie dbają o tamtą sprawę, nie ma potrzeby wytykać im, że rok wcześniej wrzucili zwięzłą reckę na forum. Niestety przez system lajków nie mogę znaleźć osoby, która komentowała góra miesiąc temu i może być zainteresowana kontynuowaniem swojego tematu.

astral_ghoust

Przychylam się do opinii autora tematu, a co za tym idzie podpisuję się pod jego petycją. Pozdrawiam.

astral_ghoust

Łapka i ode mnie! Stary system powinien wrocic!

ocenił(a) film na 5
astral_ghoust

Popieram. A jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o kasę, bo na pewno nie o zadowolenie nas.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

Jezu, marudy, przecież są opcje filtrowania.

które nie działają

użytkownik usunięty
LordAngmar

mi działają. może masz niewłączonego jsa.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

kazda zmiana tej strony to gówno warta zmiana

astral_ghoust

Polscy odioci mowia ze chca wrocic do starego Filmwebu a sami daja juz ponad 200 lapek w gore, zamiast pisac w temacie . Tak o to zamiast pisac na forum filmwebu to pisza na forum filmu nie na temat i jeszcze robia to samo a chca zmian .

astral_ghoust

Lajki to niebezpieczna broń dana ludziom do ręki. Jednym kliknięciem możemy kogoś unicestwić.

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

jakiś debil

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

szlag mnie trafia na to forum, ciągle zmieniam kryterium, żeby chociaż można było to sobie na stałe ustawić.

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

straszny bałagan się zrobił przez zmiany

użytkownik usunięty
Aruel_filmweb

zgadzam sie tutaj , z tobą .

Aruel_filmweb

Przecież jest już opcja zmiany "pokaż od najnowszych"...

nevler

Jest opcja, ale nie wkurza cię że trzeba ją klikać za każdym razem, przy każdej zmianie filmu/forum/czegokolwiek? Przy każdym wejściu na filmweb?
Poza tym przez ten po....ny system wszystkie nowe tematy od razu znikają z pierwszej strony. BO TU NAJWAŻNIEJSZE JEST KLIKANIE W ŁAPKI, A NIE WYPOWIEDZI. A klikać potrafi każdy głupi, widocznie temu portalowi zależy właśnie na takich "użytkownikach".

użytkownik usunięty
andre_

Nic dodać, nic ująć...

andre_

Raczej nie wkurza, chociaż faktycznie mogłoby to być w ustawieniach domyślnych dla profilu. Tak jak napisał ktoś wyżej, taki system ma zapobiegać reklamom, spojlerom i trollom którzy pisali tylko "podbijam" żeby temat znalazł się na górze.

ocenił(a) film na 7
nevler

http://www.filmweb.pl/serial/Gra+o+tron-2011-476848 - popatrz na daty założenia najnowszych "najlepszych" tematów. Już lepszy troll czy spoiler niż temat z kwietnia, który został totalnie wyeksploatowany.

KarmazynowyKokos

Jak dla mnie - temat z kwietnia. No chyba że jesteś trollem :D

KarmazynowyKokos

Pomijając już jakość tych tematów, ale jest ona adekwatna do poziomu wielbicieli serialu. Pozdrawiam serdecznie.

nevler

Trolli piszących "podbijam" było tu tyle co nic, a dyskusja kwitła w różnych tematach.
Teraz za to kwitnie "klikalność".
Super.
Brawo filmweb...

W ogóle mam rosnące z roku na rok wrażenie że internet, taki nazwijmy go ogólny, popularny itp. schodzi na psy. Kiedyś np. portale informacyjne pełne były informacji z różnych dziedzin, teraz zaś są pełne wszystkiego, z przewagą g....
Pozostają na szczęście strony czy fora ściśle tematyczne, tam da się jeszcze utrzymać pewien poziom.
No ale to już temat na osobną dyskusję ;)



andre_

Cóż, ja jeszcze bardziej niż na poziom materiałów dostępnych w internecie wyczuliłem się na poziom ludzi korzystających z niego i wypowiadających się. Czasem mam wrażenie że uderzyłem o dno, ale nie, zaraz potem znowu mnie coś zaskakuje. Nic tylko przytaknąć refleksji S. Lema :-)

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Można zmienić ustawienia na "od najnowszych"

pygoter

Nie, nie można "zmienić", można tylko zmieniać za każdym razem, za każdym wejściem w nowy temat.
Czyli "klikalność" przede wszystkim.

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Na mobilych urzadzeniach to nawet nie ma opcji "od najnowszych" jeśli założyłeś temat to bez bezpośredniego linka nie znajdziesz tematu.

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Zgadzam się. I nawet Cię oświecę. Zastanówmy się... W dzisiejszych czasach film, muzyka, nawet już po części sztuka to biznes, showbiznes. Pieniądz to władza, kontrola. Kontrolować z kolei łatwiej jest tępych ludzi. Inteligentnych ludzi należy stępić aby byli łatwi do kontrolowania, co da więcej pieniędzy. Więc należy utrudnić dostęp ludziom inteligentnym, a ułatwić tępym. Im więcej zjednoczy się tępych ludzi w zbitą masę, tym łatwiej będzie wpływać na "wyjednostkowanych" ludzi inteligentnych. Do tego wystarczy trochę pieniędzy i masz zamknięte koło. Niby głupia łapka w górę ale jak spojrzysz na resztę, np. w jaki sposób omamia się ludzi odgrzewając stary kotlet na nowo, nie wnosząc zbyt od siebie i robiąc większość scen pod publikę, to zauważysz, że jest to już wszędzie. Disney to właśnie tym filmem udowodnił. Fakt, obraz mi się podobał, bo był w miarę zdystansowany do pewnych rzeczy. Ale to czysta kopia kampanii Marvela. Disney będzie to kontynuował aż wyciśnie wszystkie możliwe soki z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Koniunktura Bracie, niestety :|

astral_ghoust

Uczyniono to, by zwolnić od obowiązków moderację, która musiała uważać, czy ktoś dla żartu nie pozakładał nowych wulgarnych tematów na główną stronę. Teraz same się eliminują, na samym szczycie dostępne są tematy o zabarwieniu onanistycznym(za wyjątkiem tematu założonego przez Szanownego Pana). Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 5
astral_ghoust

Jakiś opóźniony w rozwoju

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

Nowe pozycjonowanie ssie ch*** Wookim

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Cały świat zakochał się w różnych "fejsach" i tym podobnych pierdołach, i wszystko trzeba teraz "lajkować". Brakuje jeszcze żeby zamiast zdjęć aktorów były ich "selfie"


DO ADMINISTRACJI FILMWEBU: Dajcie chociaż użytkownikom możliwość ustawienia w profilu na stałe dla całej strony sposobu sortowania tematów na forum!!!
(żeby nie trzeba było tego robić za każdym razem od nowa - zobaczylibyście wtedy który sposób odpowiada użytkownikom najbardziej)

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

Wszyscy wiedzą, że jest to beznadziejne oprócz projektantów tej strony... :)

astral_ghoust

kiedyś za starej wersji filmweb było "pokaż gorące tematy" i pojawiały się wątki o największej liczbie wypowiedzi. To było świetne. Co zmiana na filmwebie to gorsza. Kto tam u nich siedzi w "logistyce społecznościowo przydatnościowej" to nie wiem ale dobrego smaku i wyczucia jednak mu brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones