PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6020}
7,8 8 974
oceny
7,8 10 1 8974
7,9 7
ocen krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Informacja nieco spoźniana, bo pochodzi z 7 maja, ale skoro nikt jej tu nie zamieścił, to "uprzejmie donoszę":
Warner Bros zakończyło pracę nad przeniesieniem "Hamleta" z taśmy 70mm na format cyfrowy. Oficjalna data pojawienia się filmu na DVD, HD_DVD i Blu-Ray to 14 września.
Wydanie ma być dwudyskowe (przynajmniej w wersji DVD), wymienione dodatki zapowiadają się ciekawie.
Niestety, brak informacji, czy wśród napisów pojawią się polskie i tu moja prośba - jeśli ktoś dotrze do takiej informacji niech umieści takie info. Ja sam skierowałem takie pytanie do Warner Bros. Poland i czekam cierpliwie na odpowiedź.

p_palm

Tak dodatki beda miały polskie napisy, ale tylko wybrane (na 100% nie będą ich miały zwiastuny) :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
p_palm

Moja odpowiedź też bardzo spóźniona, ale właśnie przed chwilą na stronie Galapagos Films znalazłam więcej informacji - tu link: http://213.241.71.178/film-4833.html. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Kennetha Branagha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones