PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6021}
6,4 2 445
ocen
6,4 10 1 2445
5,8 4
oceny krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Napisy

ocenił(a) film na 7

Ma może ktoś napisy po polasku jakiekolwiek bo nie mogę nic znaleźc :)

Karola_018

mam napisy do wersji .avi 663MB jak chcesz napisz na kruger08@gmail.com ;)

Kruger08

do innych wersji z reszta tez wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem do Twojej ;)

ocenił(a) film na 7
Karola_018

JUż nie trzeba , znalazłam nowy film z napisami ,a film był mi potrzebny do matury ,którą zdałam już zdałam:P

Karola_018

to moze jednak napiszesz mi na maila jakie mialas pytania dodatkowe albo cos bo tez zdaje mature i tez mam hamleta miedzy innymi ;) ale dopiero za tydzien ;)

ocenił(a) film na 7
Karola_018

Tak tyle ,że ja miałam Szekspir i jego nowoczesnce ekranizacje filmowe i teatralne.
Jak takie coś miałaś to możesz miec pytania dotyczące planu . np. amerykański , aj nie wiedziałam o co chodzi :/ i to tej pory nie wiem.

Karola_018

no dokladnie taki temat mam ;) napisz mi jakie mialas pytania dodatkowe jak bys mogla ;) wdzieczny bede :P

ocenił(a) film na 7
Kruger08

A ty z jakiego województwa jesteś?

ocenił(a) film na 7
Karola_018

Heh wątpie ,żebyś miał takie same pytanie ,taka strara jak mi na pewno ci sie nie trafi ,ale skoro chcesz , to pyyała się mnie o przebieg pracy ,jak ją pisałam , i teatr elżbietański . Może się cie jeszcze spytac o język Szekspirowski .
Życze powodzenia , bo ja bardzo żałuje ,że wziełam ten temat miałam z niego tylko 12 punktów , bo połowe tekstu zapomniałam i to pytanie co ci wcześniej pisałam całkowicie mnie zbiło z ziemi:P

Karola_018

z lodzkiego ale to wszystko jedno z jakiego;)
no domyslam sie ze nie bede mial takich samych ale warto wiedziec jakie moga byc ;) dzieki bardzo za pomoc :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones