PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6021}
6,4 2 445
ocen
6,4 10 1 2445
5,8 4
oceny krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Pan Marcin Kamiński

użytkownik usunięty

Posiada bardzo odmienne zdanie. Wszyscy krytycy filmowi, polscy jak i zagraniczni zgodnie uznali, iż to Bill Murray wypadł w tym filmie najgorzej, bowiem jego kwestie są po prostu recytowane, obdarte z emocji i wyrazu personalnego. Myślę, iż mimo tak niechlubnej recenzji Pana Marcina, film warto obejrzeć. Chociażby z powodu ciekawej wizji reżysera.
PS Romeo i Julia filmem dobrze zrealizowanym? Czy na pewno mówimy o tym samym filmie?
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3

Romeo i Julia Luhrmann'a to akurat film , który oddaje klimat Szekspira o wiele wiele lepiej niż ten "Hamlet". Tu reżyser przeniósł po prostu akcję w bardziej nowoczesne scenerie , gubiąc przy okazji całą istotę Szekspira. Według mnie 'obdarty z emocji i wyrazu personalnego' jest cały film. Ethan Hawke nie zachwyca ale najgorsza w tym wszystkim( nie wiem jakie mają na ten temat zdanie 'wszyscy krytycy filmowi, polscy jak i zagraniczni' , aczkolwiek ja mam nurtujący zwyczaj posiadania własnej opinii ) jest Julia Stiles , która nie wiem jaką role miała w tym filmie bo na pewno nie była to rola Ofelii. Nigdy nie uważałam Stiles za wybitną aktorkę ale nie przypuszczałam że może aż tak spłaszczyć tę postać.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się Romeo i Julia ,to jest arcydzieło.
Ten film to taki przeciętniak jakich dużo ,a rola tego pana żeczywiście spłaszczona , zresztą Ofelii też:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones