PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6021}
6,4 2 445
ocen
6,4 10 1 2445
5,8 4
oceny krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

dziwne, że ...

ocenił(a) film na 8

Mnie się ten film podobał. Nikomu sie nie podobał tylko mi? No co wy. Fak przekład Paszkowskiego-, ale monolog-dobry i nie wyrwany z kontekstu tylko na swoim mniejscu+, adaptacja-tekst zmnieniony i pozamnieniane sceny, ale fajne nawiązania i symbolika obrazów+, dobre role Ofeli i Horacja+. I tak w ogólnym podsumowaniu wychodzi 8/10!

ocenił(a) film na 10
carl_ina

film cudowny przed chwilką skończyłąm go oglądać i nadal mam łzy w oczach.... jak dla mnie świetny...

ocenił(a) film na 8
mimsy69

Mi też się podobał nie aż tak żeby płakać, bo w życiu płakałem tylko na Królu Lwie i Cinema Paradiso, ale pomysł bardzo dobry. Fakt, że dialogi są hamletowskie, a nie normalne. Aktorzy także mnie przekonali zwłaszcza Bill Murray i Julia Stiles.

carl_ina

Ogólnie rzecz biorąc film mi się podobał, chociaż zawiodłam się na ostatnich 15 minutach. Scena pojedynku i samo zakończenie mogły być chyba zrealizowane lepiej. Mimo wszystko jak dla mnie najlepsza ekranizacja "Hamleta" z jaką się spotkałam. No i ta czapka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones