PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 993
oceny
6,7 10 1 77993
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 5

Jeżeli to jest trolling z jego strony, to bardzo słaby. Jednak to już nie wygląda nawet na zwykły trolling.

Większość tych osób do których się doczepił mu nie odpisuje juz, a on się dalej łudzi, że ktoś zacznie brać na poważnie to co on tam pisze. Od razu ostrzegłem na wszelki wypadek jednego z użytkowników, że nie ma sensu mu odpisywać, bo po co ma w tym siedzieć i widzieć milion nic nie wnoszących komentarzy z różnych jego kont. Właściwie to można powiedzieć, że on sam ze sobą teraz dyskutuje i chyba co dziwniejsze, naprawdę jest to dla niego dobrą rozrywką. Jakby jeszcze się ogarnął z tymi wypowiedziami, to można by było z nim podyskutować, ale w ten sposób to nie ma co. Bo próbuje jedynie zwrócić na siebie uwagę i jak zwykle się z kimś spierać. Kiedyś jeszcze jakoś normalnie z nim pisałem, ale zmieniło się to nagle kiedy miałem odnośnie czegoś odmienne zdanie. Cóż. Generalnie to traci czas, bo zaraz dostaje blokadę.

Rivaine

''Generalnie to traci czas, bo zaraz dostaje blokadę. ''
jak sie poszło na skargę do administracji jak do rodziców na poziomie przedszkola , to robią ingerencje i tyle . A nawet jeśli to sie prawdą okaże to i tak kolejne konto powstanie

Blokady mych kont są od momentu gdy zapuszczam sie na forum filmweb pl . Póki tam nie pisze to jest ok i blokady nie ma .. . A nie z powodu nieporozumienia które dzienne relacje są między nami

Rivaine

taka jest prawda

Blokady mych kont są od momentu gdy zapuszczam sie na forum filmweb pl . Póki tam nie pisze to jest ok i blokady nie ma .. . A nie z powodu nieporozumienia które dziecinne są między nami

Nie uda sie TOBIE machu i autorowi tematu oraz ar23s mnie z portalu sie pozbyć . Wasza czwórka to NIE ŻADNA WIĘKSZOŚĆ

użytkownik usunięty
Rivaine

On chyba nadal nie rozumie, że nie tędy droga. Skoro tyle użytkowników nie przemówiło mu do rozumu, to chyba już nikt tego nie zrobi. No cóż, to jego decyzja. Skoro nie potrafi inaczej rozmawiać, mówi się trudno. I on jeszcze myśli, że "zatkał mi twarz", mimo, że wyraźnie zaznaczyłem w ostatnim zdaniu, że mu już nie odpiszę. Już sam nie wiem, czy on tak na serio nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czy tylko udaje Greka. Przykro się na to wszystko patrzy. Może kiedyś zmądrzeje...

ocenił(a) film na 5

Dokładnie tak. Nie potrafi w żaden sposób zrozumieć, że zaśmieca tematy działając w ten sposób, a przecież to jest oczywiste, zważywszy na fakt, że nikt inny tak jak on nie zakłada x kont, byle tylko zostawić kolejny błyskotliwy komentarz. Nie odpisuję mu już od jakiegoś czasu, nie chce mi się nawet - jak chce, to niech pisze, a ja się jedynie pośmieję. No chyba że w końcu się ogarnie i zacznie do rzeczy pisać, wtedy w porządku, podejmę się dyskusji. Racja, jego decyzja, tylko trochę przykre to jest, że jacyś nowi użytkownicy, którzy chcieliby choćby poczytać normalnie rozwijający się temat, natykają się właśnie na jego wypowiedzi, które wyglądają jak wyglądają, a ciągną się na 10 stron. Co do tego stwierdzenia, jakie rzucił w Twoim kierunku, to mi wygląda na marną próbę prowokacji, byś tylko mu odpisał. Wiesz, jak to jest. Nie nazwę tego trollingiem z jego strony, ale po prostu brakiem zajęcia. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jego zachowanie na ten moment jest niedojrzałe i zwyczajnie głupie.

Rivaine

''Nie nazwę tego trollingiem z jego strony, ale po prostu brakiem zajęcia. ''
Jeśli dla ciebie jest nie zrozumiałe ,jak można być tyle na tym portalu , sam sie stosuj do tego . ...

''Nie odpisuję mu już od jakiegoś czasu, nie chce mi się nawet - jak chce, to niech pisze, a ja się jedynie pośmieję. ''
Śmiej sie śmiej miej tylko świadomość że jeśli mieszkasz wawie to sprawie że , twój dom będzie netu i prądu pozbawiony , wystarczy że skontaktuje sie z firmą która dostarcza prąd całej stolicy .

Rivaine

''Racja, jego decyzja, tylko trochę przykre to jest, że jacyś nowi użytkownicy, którzy chcieliby choćby poczytać normalnie rozwijający się temat, natykają się właśnie na jego wypowiedzi, które wyglądają jak wyglądają, a ciągną się na 10 stron ''

Dostrzegasz gdzieś nowych użytkowników , którzy niby chcą temat poczytać , i denerwujące jest dla nich moje wypowiedzi ??

''jakie rzucił w Twoim kierunku, to mi wygląda na marną próbę prowokacji ''
Byle co zjesz i byle co gadasz ..
''No chyba że w końcu się ogarnie i zacznie do rzeczy pisać, wtedy w porządku, podejmę się dyskusji. ''
Jak sobie to wyobrażasz ??


''Oczywiście nie zmienia to faktu, że jego zachowanie na ten moment jest niedojrzałe i zwyczajnie głupie. ''
I pisze to ktoś kto nawet w życiu sobie nie radzi żałosny jesteś i to TY NIE DOJRZAŁY I CO NAJWAŻNIEJSZE GŁUPI .

Masz urojeniowo psychiczny świat w którym ty żyjesz . Przygotuj sie do szkoły

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Haha :D

Rivaine

Przygotuj sie do szkoły wrzesień sie zbliża . Widać było od pierwszego dnia że tylko sie bawisz w postach .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

A co, miałbym brać twoje wypociny na poważnie? Hahah :D Oczywiste jest to, że mnie bawi co do mnie piszesz - i to od bardzo dawna.

Rivaine

''A co, miałbym brać twoje wypociny na poważnie? ''
A jak sobie wyobrażasz mądre i sensowne wypowiedzi ?? . Podaj choćby jeden dosłownie jeden przykład .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Mądre i sensowne wypowiedzi... Zdaje się, że już kiedyś o tym pisałem. Takimi odpowiedziami nie można nazwać tego, co chwilowo robisz. Bo jak na razie, to piszesz byle pisać, nawet wymyślasz jakieś historie, myśląc, że ktoś w to uwierzy. Nie tędy droga. Sensownymi wypowiedziami będą takie chociażby, kiedy dyskutując z kimś, będziesz jednocześnie szanował czyjeś opinie. Po prostu zacznij się normalnie zachowywać. Zauważ z ilu kont już do mnie pisałeś, wczoraj z dwóch kolejnych. I co zawierały te komentarze - jaką treść. Nie podawaj mi proszę przykładu z machu_filmweb, bo raz już nawet widziałem, że sytuacja się wyciszyła, on nawet nic złego nie pisał, a ty od początku zacząłeś. Dlatego stwierdziłem któregoś razu, że tobie po prostu się nudzi i nie masz co robić poza wszczynaniem tego, co tu się dzieje. Potem narzekasz na administrację, co jest dla mnie bezsensowne.

Rivaine

''Potem narzekasz na administrację, co jest dla mnie bezsensowne ''

Uznajesz coś takiego jak wolność słowa ?? Bo ilekroć sie upierasz że admini robią słusznie, nie masz chyba pojęcia że coś takiego istnieje .

Nie ważne ile czasu będziesz tkwił w tym przekonaniu że w mych postach leży problem . Na to jest miejsce tylko w szkołach\uczelniach a nie w internecie i basta .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Uznaję coś takiego jak wolność słowa, tylko że w twoim przypadku akurat wygląda to tak, że narzekasz na administrację, ponieważ dostajesz blokady. A ja ci dokładnie w komentarzu wyżej napisałem, dlaczego tak się dzieje. Dlatego ci napisałem, że jest to kompletnie bez sensu. Oczywiście możesz sobie nadal uważać, że administratorzy są źli i tym podobne epitety kierować, ale czy jest tego sens, najpierw się zastanów.

Rivaine

''tylko że w twoim przypadku akurat wygląda to tak, że narzekasz na administrację, ponieważ dostajesz blokady. ''
Sam Jędrasik jest akurat aktywny i sie zastanawia właśnie czy mi dalsze wlepianie blokad ma sens . Zwykle wlepiał mi na dzień dobry , bez zastanowienia teraz tego nie robi .

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Za każdym razem wysyłasz mi taką treść, a potem i tak konta idą do blokady, więc...

użytkownik usunięty
Rivaine

Widzę, że szopka Gokusa trwa w najlepsze.

ocenił(a) film na 5

Tak, wciąż i wciąż, jak widać :)

Rivaine

nie jesteśmy przecież w szkole by sie bawić w pouczanie o sens pisania

to samo tyczy sie ciebie

jak sobie wyobrażasz mądre i sensowne wypowiedzi ??

użytkownik usunięty
Inkerlandus

Miałem nie odpisywać, ale zadałeś bardzo ciekawe pytanie. Mądre i sensowne wypowiedzi to takie, które dotyczą np omawianego filmu pod którym się udzielasz i przede wszystkim są logiczne, rzeczowe, posiadają konkretne argumenty i nie są nacechowane "wyższością" typu, że ty wiesz coś lepiej, ale z niczego się nie tłumaczysz. Zamiast zaczepiać innych, jako pierwszy podaj dłoń i zaproponuj, aby w końcu podyskutować na spokojnie (w tym przypadku) o Hanie Solo i wszyscy będą zadowoleni.

no ok widzę jak sobie to wyobrażasz . Jednak wes pod uwagę szczegół

Machufilmweb wylewał swe żale na forum o solo na długo przed premierą tego filmu .

Zobacz temat na tym forum

Ten film nie powinien powstać

Tam sie z nim wszystko zaczęło .

I machu nie uszanował mych argumentów na obronę tego filmu .

Podałem mu
Film o solo ma to czego brakuje w TFA i TLJ . Lepszy klimat akcja fabuła i aktorstwo .

a on zamiast je uszanować uznał
- Ciężko jest zrozumieć twoje argumenty,masz schizofrenie .

''Przykro się na to wszystko patrzy. Może kiedyś zmądrzeje... ''
To twe marzenie NIGDY sie urzeczywistni im szybciej to zrozumiesz tym lepiej

''On chyba nadal nie rozumie, że nie tędy droga. Skoro tyle użytkowników nie przemówiło mu do rozumu, to chyba już nikt tego nie zrobi. ''
Nikt nie zdoła sprawić by wytykanie błędów przyniosło efekt .

''Już sam nie wiem, czy on tak na serio nie potrafi czytać ze zrozumieniem, czy tylko udaje Greka ''
Wasza czwórka nie stanowi żadnej większości .

Wasza czwórka postawiła sobie za cel wytykanie mi błędów , i widząc że to nie skutkuje poszliście na skargę do administracji .. Poziom przedszkola sie kłania ...

ocenił(a) film na 5
Gotenfuturemastergod

Ojej, ale mi pojechałeś, a ja się nadal z ciebie jedynie śmieję, bo inaczej nie da się na te twoje wygłupy tutaj zareagować :D

ocenił(a) film na 5

Odpisał i widzę, że jak zwykle nic sensownego. Byłem pewien, że napisze o tym, że tylko garstka ludzi coś mu tam pisze. A w rzeczywistości nawet nie pamiętam ile osób próbowało mu przemówić do rozsądku, bo tych osób było naprawdę sporo, jak się przejrzy tematy w których on się udziela. W sumie... Stwierdził, że nie zmądrzeje, odpisując na twój komentarz - to tak, jakby jednocześnie wiedział i się przyznał do tego, że to, co tu wyprawia, to zwykła niepotrzebna błazenada. Dobrze, że administracja blokuje jego konta. Ktokolwiek go zgłasza, dobrze, że to robi. Wraca z kolejnego, no ale może za którymś razem przyjdzie mu do głowy, że te blokady nie są nakladane bez powodu. Cóż, niech robi co chce, jak aż tak nie ma co robić, zobaczymy jak to się rozwinie dalej.

użytkownik usunięty
Rivaine

"zobaczymy jak to się rozwinie dalej"

Gokus rozwinie się jak papier toaletowy. Niby będzie go ubywało, ale zaraz zastąpi się kolejną rolką (multikontem). Taka prawda :D

ocenił(a) film na 5

W sumie to nawet trafne porównanie, biorąc pod uwagę fakt tej sytuacji

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''może w końcu mu się to znudzi. ''
Dla CIEBIE i machu oraz Rivaine nie jest normalne ,by przesiadywać non stop na portalu i tworzyć konta ?? . Skoro na serio uważacie tak uważacie nie musicie na filmwebie WOGÓLE przebywać . Każdy ma swój wybór tylko wasz problem polega na tym że , CHCECIE wymusić swoje zdanie na innych .

WTTW_FILM

Twój płacz na film o solo przed premierą to kompletna dziecinada i KOMPROMITACJA . Dziwne bardzo że ty i machu mimo swoich odczuć o prześladowaniu itp ,nadal chcecie być tu na portalu , i teraz weszliście .

Wasze marzenie bym opuścił ten portal jest NIE DO ZREALIZOWANIA .

ocenił(a) film na 1
RogatyRzpiepszacz

Dziękuję, dziadku, że zrobiłeś z nim porządek. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones