PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 052
oceny
6,7 10 1 78052
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Boxoffice pokazuje stosunek widzów odnośnie pomysłu filmu o solo czyli olali go a ty mówisz o trylogi o hanie i innych postaciach też to oleja bo tego nie oczekują od SW

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Najwidoczniej do ciebie NIE dotarło co napisałem wcześniej . Nie jesteś godny rozmów . Żegnaj

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ciebie i twoje argumenty ciężko zrozumieć to tak jak byś żył w odległej galaktyce tej gorszej Disneya

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Bo twoje argumenty i tobie podobnych , jak autor tematu są jedyne słuszne ??? Jak tak to porozumienia NIE będzie , przejrzyj forum i przekonasz sie że prócz mnie też są zadowoleni z filmu .

Nigdy nie jest tak że jedna strona ma zawsze racje a druga całkowicie sie myli . Jesteśmy różni i to jest prawidłowo

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Problem polega na tym ze ty potrafisz zadowolić się byle czym a ja oczekuję czegoś większego albo niczego

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Problem leży w TOBIE a nie we mnie .

i powtórzę ci

Nigdy nie jest tak że jedna strona ma zawsze racje a druga całkowicie sie myli . Jesteśmy różni i to jest prawidłowo

a JAK MYŚLISZ I PRZEKONANY JESTEŚ Inaczej to jest twoja sprawa . Zrozumieć nie chcesz że prócz mnie są też zachwyceni z tego filmu ???

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Większość zagłosowała tym że nie poszła do kina

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Czyli teraz masz nowy argument kiepskie wyniki na Boxoffice ??

Nie jesteś godzien rozmów z takim uważanym przez ciebie argumentem . Zrobiłeś sobie z przeciwnikami tego filmu wzajemne kółko adoracyjne i siebie wspieracie . Nikt z wami nie dyskutuje praktycznie , tylko co krótki czas ludzie patrzą kto tu ma racje i tyle .

Jakby ci sie chciało przejrzeć forum to zrozumiałbyś że , prócz mnie są zadowoleni z tego filmu .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Acha czyli boxoffice kłamie bo tobie się film
podobał boxoffice się myli

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nie jeden raz podawali tam fałszywe informacje , a ludzie którzy ufają w opinie na boxoffice nie są godni do rozmów .

Nikomu nic do tego że ten film mi sie podobał , dla mnie liczy sie TYLKO ma opinia . A nie czyjaś negatywna czy na boxoffice mająca sprawić bym sie zawiódł na tym filmie .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Co te muminki zrobiły ci z głowy

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty znowu swoje ?? Ty masz problem z głową ja NIE skoro masz nadzieje że opinie na boxoffice sprawią że sie zawiodę na tym filmie .

Im szybciej zrozumiesz że liczy sie tylko ma opinia , tym lepiej .Jesteś młodym pokoleniem ,więc trudno oczekiwać byś logicznie i myśląco myślał , a gadasz głupoty .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Kogo obchodzi co tobie się podoba liczy sie kasa a liczby mówią ze pomysł był do bani i tego nie zmienisz zawsze znajdzie się amator takiego gniota jak ty , liczy się kasiora ,ludzie zagłosowali portfelami, niech Disney dalej slizga się na postaciach to zarżnie markę i tyle zostanie po SW

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jesteś młodym pokoleniem nie pamiętające lat 80\90 . Twój rocznik to dwa tysiące ... .

Jesteś i pozostaniesz dzieckiem . Wbiłeś sobie do głowy że jak na boxoffice są dowody że film póki co sie słabo przyjął , to tak jest . A to WCALE sie nie liczy

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Chyba twój sądząc po tym co wpisujesz

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Geniusz sie trafił od siedmiu boleści ..... . w MYCH POSTACH NIE MA I NIGDY NIE BYŁO GŁUPOT .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

po 1 ameba to nie komputer

tu masz dowód
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ameba_(biologia) .

Po 2 jeżeli skumać nie chcesz że NIE liczą sie opinie na boxoffice to twój problem .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

głupi jesteś ty tylko nie chcesz i nie zrozumiesz tego . Dobrze wierz że ze mną NIE wygrasz . Opinie na boxoffice NIE liczą sie .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''gdzie boba będzie gejem a on jako.fan będzie piał zachwytu''

Snujesz swe obawy które wogóle NIE są oparte na prawdzie . Przejrzyj to forum łaskawie I ZOBACZ ŻE PRÓCZ MNIE SĄ TEŻ ZACHWYCENI Z TEGO FILMU .

ocenił(a) film na 8
Machu_filmweb

Wam się nue nudzić to już? X)

ocenił(a) film na 6
GunMeat

Hmmm, brzmi ciekawie (wiesz jestem z tych co lubią nowości w miejscach gdzie na nowości jest mało miejsca, bez skojarzeń). Jak w filmie jest z warstwą wizualną? W sensie efekty, scenografia i muzyka? (Dawno nie było jakiegoś kawałka w ostach SW żeby wpadał w ucho).

ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

---- UWAGA - trochę spoilerów -------
Nic nadzwyczajnego pod każdym względem.
Efekty raczej kiepskie - momentami na siłę przyciemniane.
Byłem na 2D i w szybkich scenach widać było wyraźne rozmycia.
Kosmiczny wir i potwór - to po prostu kpina.
Podejrzewam, że film produkowano specjalnie pod 3D.
Scenografia - Corelia pokazana zbyt szybko - nie można się wczuć jak tam jest,
pociąg jadący przez lodową planetę - nawet nieźle, ale widać rozmycia.
Kopalnia "zapierdalanium" - do niczego.
Muzyka spoko, ale nie zapamiętałem niczego wyjątkowego.

ocenił(a) film na 3
GunMeat

Nawet grę w karty spieprzyli - mało dramatyczny ma przebieg.

ocenił(a) film na 10
GunMeat

te powody dla których film han solo sie nie przyjął , są dziwne i pojawiły sie niczym królik z kapelusza .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

jeśli naprawde nie chcesz iść na ten film na seans kinowy , to na dvd poczekaj

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Mogę to już gdzieś zgłosić jako nękanie?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

gdzie ja cie nękam niby ??? Napisałem ci tylko szczerą prawde a to zależy od ciebie czy odpiszesz czy nie .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Ja to chyba zgłaszam, to poważna sprawa, nękanie już może być karalne, spam pod każdym postem się nadaje.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

zobacz co Machu filmweb wyczynia w twym temacie

ocenił(a) film na 6
Gokussb

On mnie nie prześladuje, ty tak.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie musisz wcale reagować na me posty

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Nie musisz mnie nękać.

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

No taka agorafobia jest w SW, że wolą trzymać się bezpiecznych i ogranych twarzy niż ryzykować w ciemno filmami, które zarówno bohaterami jak i stylistyką odbiegały by za mocno od OT, żeby uniknąć ognia jakim przez lata przypiekano Lucasa za prequele nie podobne do IV-VI.


A stylistyka KOTOR-a akurat jest zdecydowanie bardziej egzotyczna i bliższa choćby Revenge of the Sith, niż Return of the Jedi ;P

ocenił(a) film na 6
sznapsiarz

RotS było filmem lepszym od RotJ, troche mniej CGI i byłby filmem świetnym.

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

No i co miałem rację, nie chodzi o samą treść ale film jest klapą. Zarobił ledwo $340 867 971 co nie ukrywajmy w przypadku Star Wars jest słabym wynikiem. Dla porównania łotr zarobił Miliard. Nie wiem nadal jak z treścią filmu bo jeszcze go nie widziałem ale finansowo film wypadł słabo.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Skoro dla ciebie opinie negatywne na boxoffice: mają znaczenie na temat tego filmu , to TWOJA sprawa . S . Jakbyś NIE polegał bardzo na tych negatywnych opiniach na boxoffice: było by ok a począwszy od swych czarnych wizji .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Nie przekładam baranie zysku na jakość filmu ale jak powiesz że ten film nie jest klapą finansową to już całkowicie stracę w ciebie wiarę.

"Jakbyś NIE polegał bardzo na tych negatywnych opiniach na boxoffice" Gdzie się wystawia opinie i recenzje na mojo?
http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=untitledhansolostarwarsanthologyfilm.htm
Pokażesz bo nie wiem.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Nie przekładam baranie zysku na jakość filmu ''
Pokaż gdzie tak wspomniałem . I po co wyzywasz mnie od barana ?? Jest ZUPEŁNIE nie potrzebnie to

''Gdzie się wystawia opinie i recenzje na mojo? ''
Nic takiego nie miałem akurat na myśli . Tylko o to że jest błędem polegać na negatywne dane na boxoffice" . Nie jeden raz podawali na boxoffice" fałszywe dane .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

"Skoro dla ciebie opinie negatywne na boxoffice: mają znaczenie na temat tego filmu , to TWOJA sprawa ."

"Nie jeden raz podawali na boxoffice" fałszywe dane ."

XD

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Naprawde negatywne reakcje kasy to dla ciebie argument ?? jak tak to naprawde nie ma sensu z tobą gadać . Byłeś w porządku dopóki nie założyłeś tego tematu , i nie wylałeś swych żali do tego filmu , na długo przed premierą .

Mogłeś poczekać na po premierze ... Ale ty nie .... Koniecznie musiałeś przed premierą to zrobić .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Ale ten temat odnosi się tylko do przewidywań przedpremierowych i jak widać się sprawdziły. Na prawdę, chodzi mi tylko o to że ten film słabo zarobił co zresztą przewidywałem.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jedno nie wyklucza drugiego mogłeś z tym poczekać , po premierze z filmem o solo .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

A jak chcesz dowodu to luknij tu

https://www.google.pl/search?rlz=1C1AVUA_enPL764PL764&q=box+office+fa%C5%82szywe +dane&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwiWiPmttOXbAhXEXCwKHYcUD80QBQglKAA&biw=1280&bih=918

ocenił(a) film na 6
Gokussb

W tym linku nie ma nic o fałszywych danych, nikt ich nie fałszuje bo się nie opłaca to raz a dwa że po co? zarobił ok 350 000 000 a jego budżet to 275 000 000 co daje jakieś 75 000 000 zysku co jest kpiną przy takim filmie. Nawet najgorsze poprzednie części zgarniały więcej.

I nie rozumiesz, ja nie piszę że film jest słaby albo coś. Mi chodzi tylko o zarobek który jest nędzny.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie mamy o czym gadać jeżeli dla ciebie negatywne . efekty kasy są dla ciebie argumentem . To NIE może być argumentem , jeśli masz nadzieje że mnie to przekona jesteś W KOLOSALNYM błędzie .

Pisałem ci ci nie jeden raz to NIE jest argument że na boxoffice są negatywne efekty . Chcesz to sobie w te te negatywne efekty .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Co muszę zrobić żeby cię przekonać że jak film kosztujący 275 milionów zarobił 75 milionów to zarobił słabo? Polecam przeczytać posty niżej.

Ja nie piszę że film jest słaby bo słabo zarobił, ja po prostu piszę że film słabo zarobił. A film który słabo zarabia określa się klapą finansową i tyle.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Co muszę zrobić żeby cię przekonać że jak film kosztujący 275 milionów zarobił 75 milionów to zarobił słabo?''

Zamiast próbować to odpuść sobie ,dla mnie liczy sie tylko ma opinia i nikomu nic do tego . Te sumy co podałeś NIE są wogóle tragiczne

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Kasa nie jest wyznacznikiem jakości filmu... Nie, nie jest klapą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones