PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495254}
1 713
chce zobaczyć
Highlander
powrót do forum filmu Highlander

Nowa wersja nie dorówna oryginałowi. A branie pod uwagę Ryana Reynoldsa do roli nieśmiertelnego to jakieś nieporozumienie. Nie mam nic do tego aktora, ale może bez przesady.

alistair80

A ja uwielbiam takie narzekanie , przed premierą filmu .

Co do kandydatury Ryana Reynoldsa on był brany pod uwagę dużo wcześniej , od czasu gdy reżyserem jest Chad Stahelski jeszcze żadnych informacji obsadowych nie było .

użytkownik usunięty
buterfly

akurat Reynolds gra już "nieśmiertelnego" DeadPoola :) Ma doświadczenie, nawet lepiej, bo DeadPool może i głowę stracić i nic (chciałbym zobaczyć na ekranie jak odrasta z tej głowy drugi DeadPool ;) A tak poważnie, to mnie to akurat nie przeszkadza, być może znajdzie się mniej znany aktor, ale jeśli twórcy mają taki pomysł (jeśli mają) to ok - nie pamiętam kiedy ostatni raz w głównej roli obsadzili kogoś, kto ewidentnie się do tej roli nie nadawał...

użytkownik usunięty

zresztą... temat jest na tyle stary, że w między czasie narodziło im się w głowie coś innego :) pozdrawiam

Też obstawiam że do głównej roli zatrudnią mało znanego aktora - A co do ''niepasowania' to już nieraz były takie głosy, choażby w przypadku Ledgera jako Jokera a później większość była (i nadal jest) nim zachwycona ;)

użytkownik usunięty
buterfly

no, ale to było jednak 10 lat temu (jak ten czas leci) a ostatnio to przychodzi mi tylko do głowy "Mroczna wieża". z tym, że ten film był tak bardzo zły pod każdym względem, że dobór aktorki stanowił i tak najmniejszy jego problem.

Ostatnio też było głośno o ''Death Note'' od Netflixa ale tu taki sam problemy, scenariuszowo i klimatycznie były tak miałki że dobór aktorów schodził na ostatni plan .

alistair80

Rebooty są złe ostatnie produkcje są tego IDEALNYM dowodem Spier××׹ to na bank! Highlander to Lambert z muzyką Queen I tego NIC NIE PRZEBIJE! Clancy Brown też wypadł rewelacyjnie I w tej roli widziałbym Cavila jeśli już miałby zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones