PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 910
ocen
7,2 10 1 245910
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

http://www.theonering.net/torwp/2015/08/21/99042-tickets-for-the-hobbit-trilogy- ees-in-theaters-on-sale-today/

ocenił(a) film na 4
Belief

Wiele pozytywnych opinii słyszałem na temat Avatara w 3D, niestety nie widziałem.
Ostatnio w 3D oglądałem Jurassic World i miałem ochotę wyjść z kina.

użytkownik usunięty
Anthrax91

ja też nie byłem na Avatarze, ale z ciekawości poszedłem na Titanica 3D w multikinie i w sumie? niezle! drugi film w 3D po którym mnie głowa nie bolała.

ocenił(a) film na 4

Następnym razem przed seansem 3D zarzuć paracetamol albo ibuprofen na ból głowy :P Może pomoże.

użytkownik usunięty
Belief

Titanic w 3D też był całkiem całkiem :)

użytkownik usunięty
Hobbit1

Oby maraton Polsce był w 2D

użytkownik usunięty
Hobbit1

ale mam nadzieję że i u nas będzie :) walczę o to od Cinema City :)

ocenił(a) film na 4

Nie będzie, nawet na to nie licz.

użytkownik usunięty
Hobbit1

czemu? wersje EE Lotra przecież lecą w kinach podczas maratonu, tu myślę że też będzie. Ale obawiam się że nie wcześniej niż w 2016 :( chyba nie wytrzymię.

ocenił(a) film na 4

Ja liczę na początek 2016.

użytkownik usunięty
Hobbit1

obawiam się że niestety wtedy dostaniemy. No bo grudzień odpada bo będzie dość duża konkurencja a Hobbit by przegrał. Listopad też nie wiem gdzie tu by włożyć chociaż maraton zrobić w jednym dniu to nie problem.

Ale patrząc też na poprzedni rok 13 grudnia chyba była premiera w USA, i u nas maraton został przyśpieszony na 19 grudnia, hmm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones