PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 323
oceny
7,6 10 1 322323
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Byłam dzisiaj w kinie na Thorze i to co usłyszałam na zwiastunach było STRASZNE :( Pierwszy zwiastun Hobbita z dubbingiem do koszmar.
Wiem,że mam wybór żeby iść na napisy i tak zrobię . Ale jak już robią dubbing to powinni się chociaż postarać.

Marta0699

Przy pierwszej części się postarali, to i przy drugiej się postarają. Nie oczekuj Bóg wie czego po zwiastunie.

A po co jest dubbing? To już durne pytanie - bo nie każdy może lub chce oglądać z napisami. Tylko tyle i aż tyle.

AtoMan

Dobra takie jest moje zdanie , twoje jest inne . A co do pierwszej części to dubbing był tragiczny i po tym wnioskuje że do drugiej części też będzie katastrofą:(

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Ico jeczysz? Ciebie tez ogarnela zbiorowa psychoza? Nie chcesz nie idz,ale przestan juz jeczec!

straightlines

Zamknij się już i nie nachodź ludzi.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Zamknij ryja frajerze wyszczekany smieciu jestes w nece widze bo w realu to cwela z ciebie zrobili.

straightlines

Pogadaj sobie.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Co tam bredzisz pajacu? Pogadaj sobie z asiulka, twój poziom, czyli jego brak.

straightlines

Co się tak uparłeś na to jęczenie masz z tym jakiś problem czy co ?

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Tak. Mój problem to dwudziesty ktorys temat dotyczacy dubbingtu gdzie banda nrzakaczy jeczy jaki to zly ten dubbing. Do cholery nie idzcie na dubbing i po sprawie!

straightlines

Weź daj już spokój ,OK ? Zgada ty masz rację ale ja też ją mam, a nie chcę się z nikim kłócić na forum.To jak koniec tematu ?

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Po prostu przestancie jeczec. Po raz dwudzisety ktorys czytam to samo jeczenie...nie pasuje to nie ogladaj z dubbingiem i nie jecz mi tu do cholery dwudziesty ktorys raz znowu to samo...zastanwocie sie nad soba...

straightlines

I znowu masz jakiś problem . Trudno ci dogodzić naprawdę.

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Umiesz czytać? Mam tylko jeden problem. Że co jakis czas kolejny pajac zakłada temat w kroym jest ogolnonbarodowe jeczenie na dubbing na ktory i tak nikt sie nie wybierze.,

straightlines

Nie nazywaj mnie pajacem ok ?

ocenił(a) film na 7
Marta0699

A co ja poradze ze zachowujesz sie jak pajac. Narzekasz na cos na co z pewnoscia sie nie wybierzesz. To tak jakby narzekac na to ze gorkowa jest zla a cale zycie jesc pomidorowa.

straightlines

Jakiś dziwny z ciebie typ i ty jesteś pajacem, a obrażasz mnie i innych .

ocenił(a) film na 9
Marta0699

Skoro wszyscy tu są pajacami to ja się piszę w takim razie na stanowisko Władcy Marionetek :D

ocenił(a) film na 7
khazad7_2

Ja nie moge czasem ludzie nie umieja tak prostych rzeczy skumac. Ale prztynajmniej ubaw jest. Jeszcze dwa dni do premiery 14 dni do seansu. F*ck yeah:)

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Błędnie rozumujesz. To ty się sama obrażasz. Dałem Ci jaskrawą paralelę. Twoje krytykownie dubbingu to tak samo jakbys krytykowala ogórkową a jadłą tylko pomidorową. Idiotycznie bezsensowne i gł€pie zachowanie. Widzę rónież, że skumałaś się z największym idiotą tego forum Kamilkiem. Zapytaj się tylko ludzi z kim on się tu nie kłócił. Poziom głupoty Kamilka przekracza wszystko i wszystkich. Wystarczy wejsc do roznych tematow. Ale skoro chcesz przestawac z idiota to twoja sprawa.

straightlines

A nie możesz się zgodzić z tym że i ja mam racje i ty też ?

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Alez ja wiem ze ten dubbing jest kiepski ale skoro i tak nigdy z dubbingiem nie bede ogladal to NIE MAM NA CO NARZEKAC. Rownie dobrze moglbym narzekac ze jestem blady ale cale lato siedzialbym w domu. Co jak widzisz byłoby bezsensowne i glupie i takie jest wlasnie narzekanie na dubbing na ktory sie nie pojdzie nigdy.

straightlines

Możemy się już nie kłócić . Proszę nie chce mieć z którymś z was złych relacji bo z waszych postów dużo się mogę dowiedzieć. To jak ?

straightlines

Przestań, tepaku, obrazac ludzi.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Odezwał się troll, idiota, gimbus, świnia i multikonto w jednym.

ocenił(a) film na 9
straightlines

Stary podziwiam Cię, że jeszcze ci psycha nie siadła z tą "rozmową" z Kamilem ;)

ocenił(a) film na 7
Daw134

spoko:) trzymaj kciuki:)

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

I co pajacu ? Jak się miewa Twoja wspaniała druga trylogia ? Pochwal się ile Oscarów wyłapała pierwsza części tej lepszej od WP trylogii i przewidź nam o znawco ile wyłapie druga część... Jeżeli cała trylogia złapię połowę oskarów "Drużyny Pierścienia" to będzie sukces... napisz nam coś jeszcze o wyższości ekranizacji Hobbita bo tak lubimy słuchać Twego słodkiego pier%#lenia...

ocenił(a) film na 9
straightlines

jeżeli ktoś zakłada temat o dubbingu to po to żeby o nim porozmawiać czy jest dobry czy zły podzielić się refleksjami na ten temat, a ty obrażasz wszystkich wypisujesz ze są pajacami i idiotami tylko dlatego ze na w temacie o dubbingu rozmawiają o dubbingu i jak mamy cię kolego zrozumieć, jak nie lubisz tematów o dubbingu to ich nie odwiedzaj.
a co do dubbingu w zwiastunie jaki i pierwszej części coś okropneko podobnie jak w thor mroczny świat

ocenił(a) film na 7
MARWEL13

Temat wałkowany był już "setki" razy. Na prawdę ileż mozna narzekać na to samo? W ogóle jaki jest sens narzekania na dubbing na który i tak sie nie wybierzesz?? To męczy, strasznie męczy takie jęczenie. Dla mnie tu jedynym pajacem jest Kamilxxx09, o innej osobie napisalem ze zaczela sie podobnie zachowywac od razu zrozumiala i stonowala. chrzanicie o zwiastunach. Ja rozumiem, jakbyś ktoś się z was wybierał na dubbing filmu a nie dubbing zwiastuna. Wtedy to normalne, że byłoby na co narzekać. Ale nie! Wy się uparliście, że będziecie jęczeć na temat zwiastuna już nie wiem który raz to samo. Jęczycie i jęczycie i tych jęków nie ma końca, a najśmieszniejsze że nikt z was nie pojdzie na dubbing do kina, więc nie macie na co narzekać. Już rozumiesz? Wytłumaczyłem?

użytkownik usunięty
AtoMan

no to dlaczego nie dubbingują wszystkich filmów zagranicznych jak leci tylko te baśnie fantasy albo dla dzieci albo sf niektóre? dlatego, że sobie olewają takie filmy, nie szanują widza, który je ogląda, uważają chyba, że to jest komercyjny chłam niższej kategorii dla mas i nie warto nawet chwili uwagi poświęcić żeby to przynajmniej dobrze zrobić na jakimś poziomie a prawdziwie dobrych filmów nie zaczepiają i pozwalają im na swobodne napisy...:)

ocenił(a) film na 6
AtoMan

W którym miejscu się postarali? :P Dubbing bardzo sztuczny i w porównaniu do oryginału, bez emocji.. Zresztą co to za oglądanie filmu bez prawdziwych głosów aktorów... Głos jest ważny w aktorstwie...

ocenił(a) film na 1
AtoMan

pierwsza część, to było dubbingowe gówno i tylko dzieciarnia oraz gawiedź i motłoch może uważać inaczej

użytkownik usunięty
AtoMan

ostrzegałam dubbingowy dzidziusiu będziesz miał piekło! już się mnie nie pozbędziesz !

Marta0699

Dubbing bedzie katastrofą.

ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

widzialem jedynke FHD z dubbingiem na 7.1... katastrofa, ogladalo sie to jak wieczorynke, a nie jak film z emocjami... Dobrze, ze wyszla rezyserska z napisami :) ♥

MegaTM

Nom:)

MegaTM

...kinowa też była z napisami...

ocenił(a) film na 5
AtoMan

zalezy jaka wersja ;) dwie byly z dubbingiem wersje...

MegaTM

Na DVD były napisy, na Blu-Rayu 2D i 3D, w kinach... nie bardzo wiem o co ci w tej chwili chodzi.

ocenił(a) film na 5
AtoMan

ja raczej nie wiem o co Ci, logiczne, ze kinowa byla z napisami TEŻ... po co te bezsensowne posty, dubbing jest robiony dla prawie kazdego filmu z kategoria PG13.... dzizys.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ty juz jestes jeczaca katastrofą.

straightlines

Ja nie jęczę. Ja stwierdzam fakt. Wiem, ze nie umiesz szybko czytac i dlatego tak bronisz dubbingu, bo się na taką wersję wybierasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hubcio1228

O, cześć straightlines.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

mowilem ci cwelu zebys mi udowodnil ze to multikonto. do tego czasu jestes zwyklym frajerem ktory rozsiewa klamstwa

straightlines

Bo co, bo ty tak powiedziałes? Twoje zdanie na tym forum się nie liczy.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Mylisz się trollku:) To ty jesteś tu najmniej ważną personą. Zwykłym frajerem, który zakłada multikonta, żeby się dowartościować. Tak trzymaj pajacu :P

straightlines

Hahaha chyba mówisz o sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones