PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 440
ocen
7,6 10 1 322440
6,1 29
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Byłam dzisiaj w kinie na Thorze i to co usłyszałam na zwiastunach było STRASZNE :( Pierwszy zwiastun Hobbita z dubbingiem do koszmar.
Wiem,że mam wybór żeby iść na napisy i tak zrobię . Ale jak już robią dubbing to powinni się chociaż postarać.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

kamila połyka

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

ty jestes zwyczajnie głupi... ty debilu skonczony mam dosc waszego jęczenia ty swinio mam gdzies dubbing, ale mam dosc was wszystkich pajacow ktorzy narzekacie na cos z czym i tak nie bedziecie mieli nic wspolnego...ty przewodzisz tej bandzie idiotów ... jak zwykle debilu...

straightlines

Naucz się pisac, może, co?

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Widzę, że znowu nie masz argumentó kłamco. :D

straightlines

Strzelić takiego byka to aż wstyd. Profesor Miodek by się załamał. Na końcu wyrazu zawsze piszemy "u".

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Nie pomyślałeś, że po prostu nie dopisał litery "w" ? :-)))

khazad7_2

Pomyślałem, ale tak czy inaczej jest to błąd. Rażący błąd.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ja nie mogę. Pobijasz kolejne rekordy. REKORDY GŁUPOTY. Teraz specjalnie będę zjadał końcówki wyrazów żebyś mógł wybełktoać, że Miodek by uznał to za rażący błąd co jest zwykłą brednią. Powiedz mi, rodzice nie żałują że nie dokonali abrocji? Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie, że można być tak głupim jak ty. Każdy to tu widzi. Nawet Khazadowi się skończyła cierpliwość. Nikt takiego pokładu głupoty jak u Ciebie nie zniesie w większych ilościach.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

I skoro jest to błąd, to nazwij chociaż ten błąd, jaki to jest konkretnie śmieciu błąd. Czekam frajerze zakichany na odpowiedź. Znowu się szmato pewnie wykręcisz.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

kamil połyka

ocenił(a) film na 6
Marta0699

Dla ludzi co w życiu przeczytali jedną książkę w podstawówce i nie nadążają z czytaniem napisów w kinie :P

Marta0699

Dla m.in analfabetów, przeciętnych zjadaczy popcornu, dzieci, ludzi ze słabym wzrokiem oraz tych którzy jakość dubbingu mają gdzieś P.S Nie utożsamiam ze sobą przykładów, więc proszę się nie bulwersować, nie nazywam nikogo analfabetą itd.

hr_dooku

Wiem i rozumiem to wszystko ale dubbing zabiera filmowi nastrój i klimat. Niestety :(

Marta0699

Nie przeczę, ale chyba nikt cię nie zmusza do seansu z dubbingiem.

ocenił(a) film na 5
Marta0699

3D w tym przypadku akurat tez... potwierdzone ;)

MegaTM

3D raczej klimatu dodaje:)

kamilxxx09

Ja idę na 2D z napisami. 3D i HFR wg mnie odbierają tą "filmowość".

hr_dooku

Spoko. Ja wolę Śródziemie w 3D :) I zgodze się, że 48 fps odbierają filmowośc. Ale 3D niekoniecznie.

kamilxxx09

Bolą mnie oczy od 3D i jeszcze przez nie mieszali w filtrach.

hr_dooku

No jesli chodzi o oczy to zdrowie jest najwazniejsze:)

kamilxxx09

Gdybym oglądał w 3D wyniósłbym niemiłe wspomnienia z seansu.

hr_dooku

No przy bólach oczu na pewno. Ja na przykład nie ide na 48 fps, bo film traci wtedy klimat. Na 3D za to pójdę, bo oczy mnie nie bola, a te 3 czy 5 zł więcej to i tak mało.

kamilxxx09

HFR jako tako złe nie jest, ale przez to film wygląda jeszcze bardziej komputerowo.

hr_dooku

Lepieje stosować je do takich filmów, gdzie nie ma dużo CGI

hr_dooku

Myslę, że ta technologia sprawdzi się w filmach przyrodniczych. Przy filmach fantasy nie, bo sprawia, że film wygląda jak serial. Traci klimat i filmowość.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Nic nie traci, nie znasz się.

straightlines

Poziom przedszkola.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Wiem, że prezentujesz poziom przedszkola. Na więcej Cię nie stać pajacu.

straightlines

Bla bla pogadaj sobie.

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Kobieto przestan jeczec ilez mozna?? Nikt Cie nie zmusza?? Nikt to przestan jeczec!

straightlines

Nie jęczę tylko wyrażam swoją opinię. OK ?

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Duwdziesty któryś temat jaki to ten dubbing jest zły i okropny. Ileż można?

straightlines

Powtarzasz się.

straightlines

I zaraz bedzie, pacanku, temat 23.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

Sprawdź w słowniku co to znaczy. Stać cie tylko na wyzwiska?

hr_dooku

Ja mam słaby wzrok, a choćbym miał siedzieć w pierwszym rzędzie, to i tak wybiorę się na film z napisami.. Dubbing niestety bardzo wypacza przekaz większości fimów..

ocenił(a) film na 10
Marta0699

Orientuje się ktoś, czy ten pierwszy zwiastun z dubbingiem jest już gdzieś w Internecie? Bo ja szukam i nie mogę znaleźć...

ocenił(a) film na 7
Marta0699

Niedobrze sie juz robi jak tylko jeczycie i jeczycie na ten dubbing. Nikt was nie zmusza do niczego.

użytkownik usunięty
straightlines

Dokładnie... Po co? Dubbing i tak będzie, bez względu na to marudzenie. NIKT WAS NIE ZMUSZA DO PÓJŚCIA NA TĄ WERSJĘ! Tak trudno to zrozumieć??

To moja opinia ...

ocenił(a) film na 7

No dokładnie, ale muszą sobie pjęczeć choć i tak żadne z nich na dubbing nie pojdzie.... ręce opadają....

straightlines

Weź już przestań strasznie denerwujący jesteś.

ocenił(a) film na 9
Marta0699

O! Czyżbyś była Jęczącą Martą z Harrego Pottera? :-)

khazad7_2

Bardzo śmieszne :-)

ocenił(a) film na 9
Marta0699

Bez urazy :-) Po prostu tak mi się skojarzyło ;)
Co do jęczenia o dubbingu... nikt do niczego nie zmusza :-) Że dubbing jest BE to każdy wie ale powtarzanie tego w koło jest bezcelowe.

khazad7_2

Nie poczułam żadnej urazy ani nic:) Wcześniej ten cały sprzeciw przeciwko dubbingowi mnie nie dotyczył bo dubbing mi zbytnio nie przeszkadzał ale jak usłyszałam to co zrobili ze zwiastunem to była tragedii. I wiem że nie muszę iść na dubbing :)

ocenił(a) film na 9
Marta0699

Więc nie idź :-) Szkoda uszu :-)

khazad7_2

A ty na jaki pójdziesz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones