PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 335
ocen
7,6 10 1 322335
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

http://leeeeeeeeeegooooooooolaaaaaaaaas.tumblr.com/

Mina Thrandiego i Erlonda najlepsze :D

I chyba o tej nagości była mowa :)

zbroja

Ja chyba padnę jak zobaczę tę scenę z Kilim na filmie :D

Ta, dokładnie o to chodzi

ocenił(a) film na 10
katie_17

ja również na tym padnę :D

Velice

Chociaż na tych zdjęciach to chyba jest dialog z filmu wstawiony. Ciekawe skąd to wzięli...

katie_17

Ja się zastanawiam z jakich stron to wycieka :D

zbroja

Screeny są w bardzo dobrej jakości wiec wersja rozszerzona powinna niedługo znaleźć sie w sieci :D

ocenił(a) film na 10
katie_17

oby się znalazła, bo jak na razie brak mi funduszy na zakup ...

Velice

22 października bedzie do sciagniecia na itunesie / amazonie w usa więc do tego czasu, albo krotko po tej dacie powinna być już u innych bardziej dostępnych nam źródeł

katie_17

Założę się że pirackie kopie niedługo po premierze zaczną buszować po necie

zbroja

Nie ma opcji żeby było inaczej :D Teraz to mnie tymi screenami jeszcze bardziej nakręciłaś kobieto :p Normalnie moje oczekiwanie jest tak samo wielkie jak na 2 część.

ocenił(a) film na 9
katie_17

Ciekawe co to za nadzy ludzie w tej fontannie się kąpią. Może elfy siłą zaciągnęły krasnoludów, żeby w końcu się umyły, bo pewnie w całym Rivendell capiło od nich:D

Aredhel125

Ty chcesz mnie zabić, prawda? :D:D:D:D

ocenił(a) film na 9
katie_17

Hahaha co ja poradzę, że tak mi się kojarzy, To bardzo prawdopodobne. Na pewno będzie tak, ze Elrond z Lindirem gadają ,ze w końcu udało im się namówić krasnoludy na kąpiel i potem kamera kieruje się a fontannę z krasnoludami:D
Jak tak będzie to ja padnę przed ekranem, dosłownie:)

Aredhel125

Nie, pewnie tak nie będzie, to byłoby zbyt piękne ale dobrze myślisz :D Ty a wyobraź sobie co by było gdyby to u galadrieli mieli postój i taka zabawę urządzili sobie w strumyku z którego czerpie wodę do swojego zwierciadła :D

ocenił(a) film na 9
katie_17

Matko, gdzie elfy tam jakaś impreza i orgie. Naprawdę psują sobie reputację coraz bardziej. I niby oni tylko miłowali platonicznie... bujdy na resorach, teraz wszystko wyjdzie. Masa nieślubnych dzieci, kochanki. Widać na fotce jak Gandalf odwiedza swoje hobbicie dziecko przecież. Zrobił z hobbicicą to teraz musi się zjawiać co jakiś czas w Shire, żeby płacić alimenty.
W drugiej części to Thranduil przerwie milczenie. Seks wśród elfów przestanie być wreszcie tematem tabu w Śródziemniu.

Aredhel125

"Widać na fotce jak Gandalf odwiedza swoje hobbicie dziecko przecież. Zrobił z hobbicicą to teraz musi się zjawiać co jakiś czas w Shire, żeby płacić alimenty."

Jak kiedyś będziesz w trojmiescie to przyjdziesz czyścic mi monitor. Przez te twoje teksty mam cały ekran zaśliniony :P

"W drugiej części to Thranduil przerwie milczenie. Seks wśród elfów przestanie być wreszcie tematem tabu w Śródziemniu.:

Oj tak, elfy dokonają prawdziwej rewolucji seksualnej :P Thranduil ogłosi publiczny nabór do swojego haremu i tym samym legolas dowie sie okrutnej prawdy. Otóz jego matka nie byla jakąś piękną ksiezniczka ktora umarla w tragicznych okolicznościach. Była jedna z wielu naloznic Thrandiego i tak naprawde Legolas nie jest owocem milosci a owocem wpadki. A Oropher dowiedziawszy się o głupocie swojego syna, po porodzie wyslal owa nieszczesnice na pozarcie smokowi Morgotha a Thrandiemu kazal sie ozenic z jakas nudziara, ktora pod grozba wyslania do kransoludzkiego haremu musiala wychować legolsa jak swoje wlasne. A i legolas wyleci z domu bo bedzie musial zwolnic sypialnie dla nowych zabawek tatusia. Z kolei Galadriela przyzna że jej malzenstwo bylo tylko dla picu bo tak naprawdę od poczatku wolała brodaczy, a zwłaszcza takich dwóch: jednego co szlaja sie po kontynencie w szarym płaszczu i ma dziecko z hobbicicą oraz drugiego z toporkiem, ktory zostal wyklety przez swoj wlasny lud poniewaz troche za mocno zaprzyjaźnił sie z pewnym elfem. Jednak galadriela nie bedzie mogla zdecydowac sie którego z nich wybrać, wiec cala trojka bedzie zyla sobie w pierwszym jawnym trojkaciku, w wolnych chwilach raczac sie nie tylko przyjemnościami stricte cielesnymi, ale tez duchowymi, możliwymi dzięki mafijnym układom szarego brodacza z hobbitami :P

ocenił(a) film na 10
katie_17

padłam [*]
hahaha!

ocenił(a) film na 10
katie_17

Błaaagaaaam, duszę się!!! :d

ocenił(a) film na 10
katie_17

Matko! ja się zaśmieję na śmierć przez was.

ocenił(a) film na 9
katie_17

Hahahahaha ale jaja, leżę totalnie:D
Nałożnice Thranduila hahahaha
Przepraszam, nie wyduszę więcej słowa:D

ocenił(a) film na 9
katie_17

HAAAA HAAA HAAA Jak ktoś na tym forum umrze ze śmiechu to będziecie mieć go na sumieniu. Ja po prostu pękam. :D :D

ocenił(a) film na 6
katie_17

Się nie rozpędzajcie zbytnio, bo jak pan Jackson wejdzie na forum, to z 3 filmów zrobi nam się dwadzieścia jeden, z czego połowa będą opowiadać o dramatycznych doznaniach miłosnych włóczęgów, księżniczek, a także wielu elfów, o ciężkim dzieciństwie Legolasa, nieszczęśliwym i zakłamanym małżeństwie Thrandiego, a także bliskich stosunkach między członkami drużyny :P A na koniec okaże się, że Smaug miał bliższe kontakty z połową niewiast w Śródziemiu, a one z zemsty zadźgały go we śnie ;P Kielichami :) Z jego łusek zrobiły sobie sukienki i tak powstało plemię nie-do-końca-dziewic wojowniczek, na które natrafiły elfy, a dzielne wojowniczki wdrożono do elfiego haremu :P I tak przez kolejne pięć odsłon :p Taka wysokobudżetowa moda Moda Na Sukces z odcinkami trwającymi po trzy i pół godziny emitowanymi w kinach w pakiecie z popcornem i biletami, za które obsługa musi dopłacać, coby je kto wziął i przygarnął ;P Jak widać, zapowiada się ciekawa przygoda :p

ocenił(a) film na 10
Aredhel125

Zakrztusiłam się :D

ocenił(a) film na 10
katie_17

pewnie tak, z wielką chęcią zobaczę te wszystkie sceny :3

zbroja

Thranduil jaka mina :D

ocenił(a) film na 10
katie_17

dostał wytrzeszczu XD

ocenił(a) film na 10
zbroja

Boże, Thranduil! xD

ocenił(a) film na 9
RaptorRed

Jaki on jest zachłanny! Zaraz mu gały z orbit wylecą.

zbroja

http://leeeeeeeeeegooooooooolaaaaaaaaas.tumblr.com/post/64395291703/okay-im-kind -of-sorry-original-x

http://leeeeeeeeeegooooooooolaaaaaaaaas.tumblr.com/post/64399658715/livelongands pocker-i-saved-the-best-for-last

http://leeeeeeeeeegooooooooolaaaaaaaaas.tumblr.com/post/64393968370/livelongands pocker-the-hobbit-ee-has-chosen-me

Trochę się tamten link pozmieniał więc poprawiam. :D

Tak patrząc na minę Thrandzia, ja mam podobną jak widzę ciasteczka lub czekoladę. :)

ocenił(a) film na 10
zbroja

O, dzięki!
Aha, łapię, o co kaman z tą nagością o.e

ocenił(a) film na 9
zbroja

Jezu jaki Kili hahahahahaha!

ocenił(a) film na 3
Aredhel125

Uważaj żebyś się n ie zesrała z tym Kilim:P

ocenił(a) film na 9
dziadborowy123

Oj tam oj tam. Kili na tym zdjęciu wygląda komicznie. Pożartować sobie nie można?

ocenił(a) film na 3
Aredhel125

Pożartować?? Ty, Ewej, Katie16, sandrsakaszwili to jesteście histeryczkami....jakbyście siedzieli koło mnie w kinie i byście tak histeryzowały to placek na twarz każda by przyjęła...zainwestujcie w spokój może co?? Bo sracie tym Kilim Legolasem itp...jak banda podlotków...ludzie zmiłujcie się...

dziadborowy123

Bo jesteś idiotą straightlines.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziadborowy123

Straightlines nie krzycz bo ci zyłka pęknie.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Tu jestem

ocenił(a) film na 9
dziadborowy123

Matko, opanuj się trochę, To, że na forum pisze się trochę bzdur to nie znaczy, że tak się ktoś zachowuje na co dzień. Ja już dawno o tym zapomniałam. Skoro aż tak się tym przejmujesz to może z tobą jest coś nie tak. Sam histeryzujesz.
Wystarczy ci kilka prześmiewczych komentarzy, a ty już nie możesz wyrobić.
Nie pisałyśmy tego do ciebie, tylko między sobą dla zabawy. Przykro mi, że tak się denerwujesz, ale niektórzy tak mają widocznie.

ocenił(a) film na 7
Aredhel125

To spróbuj siedziec w kinie koło histeryczek. Powodzenia. Chcesz się skupic na filmie a tu jedna krzyczy, placze ochy achy a ciebie krewa zalewa ze takie cos do kina wpuscili i psuje ci radosc z ogladania filmu.

ocenił(a) film na 9
straightlines

Na moje szczęście jeszcze nie miałam nieprzyjemności siedzieć obok takich ludzi. Za to często się zdarza, że ktoś szeleści jedzeniem, albo głośno się śmieje w nieadekwatnych scenach i to już jest wystarczająco wkurzające. Kiedyś na jednym filmie dwa rzędy do przodu siedział jakiś bachor z kolegami i drugiemu opowiadał na 5 minut wcześniej co się stanie bo on to już oglądał wcześniej. Myślałam, że oszaleję, ale na szczęście ktoś go uciszył skutecznie.
Co do histeryczek, to ok można sobie pożartować, albo nawet się tam czymś fascynować, ale kulturalne zachowanie w kinie przy ludziach to już inna sprawa. Ja osobiście sobie czegoś takiego nie wyobrażam.

ocenił(a) film na 9
dziadborowy123

Człowiek zrównoważony emocjonalnie, na widok tak zachowujących się ludzi jak według twojego opisu my się zachowujemy, to wstaje, idzie do obsługi i grzecznie prosi,żeby delikwentów wyprosić, lub ewentualnie wyrzucić z sali. Ty widocznie sam jesteś histerykiem i furiatem skoro yś podszedł do kobiety i w sali kinowej dał jej twarz.
Zresztą i ta kobieta i ty byście byli siebie warci. Ja bym się w kinie nigdy w podobny sposób nie zachowała. nigdy nie łażę, nie gadam, nie szeleszczę i nie jem głośno. Ogólnie nie przeszkadzam. Skoro ty twierdzisz na podstawie kilkunastu postów, które są żartami, że jesteśmy nienormalne, to faktycznie to z tobą musi być coś nie tak.

ocenił(a) film na 9
Aredhel125

No już dobrze...spokojnie :-) Wszyscy się unoszą bez powodu tak naprawdę.
Co do wersji reżyserskiej... te 13 minuty dodatkowych scen, nie są odczuwalne mocno w filmie.
W zasadzie w Rivendell widać zmianę scen no i utwór Króla Goblinów także jest tym "odczuwalnym" aspektem wersji rozszerzonej...zaś reszta scen jak rozszerzone Dale czy impreza u Tooka to dosłownie urywki w całej projekcji.
Trochę szkoda... ale mimo wszystko zawsze jest to +13 a nie - :-)

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Ja już skończyłam i nie będę więcej tłumaczyć się z tego co piszę, bo nie obrażam nikogo, ani celowo nie denerwuję.
Trochę czuję niedosyt co do tych scen. U Goblinów ta piosenka mi się nie podoba, za to wynagradza mi wszystko Thranduil i to dlatego, że Lee Pace świetnie zagrał te kilka minut. Chód, gesty, miny, wszystko jest idealne jak na kilku tysiącletniego, wyniosłego króla. Oczy aż mu błyszczą i właśnie o to chodzi, bo tak mają wyglądać władcy elfów. Podsumowując PJ trafił idealnie w moje postrzeganie elfów i nie będę udawać, że nie jestem zachwycona. Tak samo jak w WP zachwycałam się Galadrielą i Arweną, nie znaleźliby lepszych elfów.

ocenił(a) film na 9
zbroja

Matko nadzy ludzie, co oni tam robią. Są jacyś tacy pozawijani w liście! To na pewno jakaś elfie bunga bunga. I to mają dzieci oglądać?

Aredhel125

Elfie bunga bunga w srodziemiu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA aż się poryczałam przez Ciebie! :D

ocenił(a) film na 9
katie_17

:D Kto wie co oni tam szykują. sama widziałaś tego screena z zalotnym spojrzeniem elfki zza harfy i te uśmieszki Kiliego.:D

Aredhel125

No, no, no ta uczta z harfami to tylko dla picu. Wszyscy wiemy, że prawdziwa zabawa będzie miała miejsce w fontannie po godzinach :P

ocenił(a) film na 10
katie_17

Te screeny są lepsze niż sobie wyobrażałam. Kili rozwala system, totalnie...

ewej

Mogliby już wrzucić tę wersje do sieci bo mój poziom niecierpliwości sięgnął wyrównał sie z tym który odczuwam w przypadku drugiej części.

ocenił(a) film na 10
katie_17

Mój poziom już dawno przekroczył poziom krytyczny. Jak wrzucą na neta w końcu to będę się ciszyć nie jak nastolatka, ale jak 5-letnie dziecko. A jak ogłoszą, że można zamawiać bilety na grudzień to będę pierwsza w kolejce. Właśnie gdzie najlepiej siąść? Na przodzie, w środku, na tyle? Na bank nie pod ścianą, chyba że w ostateczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones