PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32209}

Hobbit

The Hobbit
6,2 1 554
oceny
6,2 10 1 1554
Hobbit
powrót do forum filmu Hobbit

Propozucje dubbingu.

ocenił(a) film na 8

Jest! W końcu pojawiły się na yt moje propozycje dubbingu, co prawda nie ma tam całości, ale z tego co wiem, osoba która to zrobiła (bo ją o to poprosiłem) mówiła mi że albo zrobi drugą część albo dokończy ten film który już jest. Oto jak moim zdaniem powinien wyglądać dubbing do tego filmu:
Bilbo - Marcin Hycnar
Gandalf - Włodzimierz Bednarski
Thorin - Grzegorz Pawlak
Gollum - Jarosław Boberek
Balin - Stefan Knothe
Bombur - Jarosław Domin
Dori - Jacek Bończyk
Dwalin - Henryk Łapiński
Bard - Mikołaj Klimek
Smaug - Jacek Rozenek
Thranduil - Tomasz Bednarek
Elrond - Janusz Wituch
Król orłów - Piotr Bajtlik
Król goblinów - Zbigniew Konopka
Lektor - Piotr Makowski
Narrator - Mariusz Benoit
Krasnoludy - Jerzy Dominik
Elfy - Mirosław Guzowski
Trolle - Mariusz Leszczyński, Ryszard Olesiński i Janusz Zadura
Ludzie - Michał Podsiadło i Jan Aleksandrowicz - Karsko
Pająki - Jacek Kawalec i Tomasz Grochoczyński
Gobliny - Paweł Galia
A jakie są wasze propozycje dubbingu??? Czekam na komentarze. Oto link to tej mojej propozycji: http://www.youtube.com/watch?v=MQ5qg3mey5g

ocenił(a) film na 7
lol_24

Oby w ogóle powstał ten dubbing, to będzie super! Na dzień dzisiejszy, niestety nie "puszczę" bajki swojemu 4 letniemu synowi z napisami. Powinien być już dawno zrobiony dubbing, a film zostać rozpowszechniony na DVD w Polsce. Można to zrobić przy okazji premiery nowego kinowego Hobbita i jeszcze na tym zarobić. Jakiś wydawca już dawno powinien się za to wziąć!

ocenił(a) film na 8
Swir

No dokładnie, poza tym postanowiłem dodać do tego dwie osoby. Okazuje się że ludzi dubbingowały 3 osoby, w dodatku wśród ludzi często byli starcy, więc do ludzi postanowiłem dodać jeszcze Wojciecha Duryasza. A pająki też dubbingowały 3 osoby w orginale, więc postanowiłem dodać jeszcze do pająków Michała Głowackiego (wiesz który, ten który dubbinguje Codyego z totalnej porażki i ducha piątkę ze zwyczajnego serialu). A ponadto miło mi słyszeć, że ktoś oprócz mnie chcę żeby ten film miał dubbing. Przedstawiłem tą propozycję dubbingu jednemu youtuberowi, a on zrobił z niej filmik, ale niestety zrobił tylko połowe tych osób... :( Mimo to mam nadzieję że taki dubbing do tego filmu naprawdę powstanie :) I masz rację z tym DVD, dobry pomysł :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones