PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778875}
5,7 4 984
oceny
5,7 10 1 4984
Hotel Artemis
powrót do forum filmu Hotel Artemis

Film conajmniej dobry. Ocena 5.3 to jakiś żart. Rewelacyjna muzyka Cliffa Martineza, dobra gra aktorska - świetna J. Foster i Charlie Day! Czuć klimat, duuużo mięsa w dialogach, naprawdę powstał ciekawy film.
Warto obejrzeć choćby ze względu na hipnotyzującą muzykę i ww. aktorów.
Polecam!

ocenił(a) film na 3
Mash_fw

Film jest nudny i tyle w temacie.

Snoopi84

To co dla jed­nych jest nud­ne i niecieka­we dla in­nych może być fascynujące...Nic nie jest takie samo dla każdego z nas. Wtedy byłoby to dopiero nudne...

Mash_fw

Zgadzam się, to dobry film. Mocne 7/10

ocenił(a) film na 7
Mash_fw

Potwierdzam. Kino idealne na zimy wieczór.

ocenił(a) film na 7
Mash_fw

Faktycznie muzyka wciągająca i ten klimat.Fajne zdjęcia i pomimo, że to trochę film o niczym, to wciągnąłem się a końcówkę obejrzałem kilkukrotnie, tak byłem ciekawy kto przeżył.

ocenił(a) film na 7
Mash_fw

Szczerze spodziewałem się kolejnego nijakiego SF a co widzę duży production value, dobre aktorstwo i bardzo fajny cyberpunkowy klimat.

ocenił(a) film na 7
Mash_fw

+1 się cieszę, że obejrzałam zanim obczaiłam na filmwebie, bo po zobaczeniu oceny mogłabym się zawahać

ocenił(a) film na 10
Zmora

Miałam tak samo, a film ma klimat niesamowity

ocenił(a) film na 8
Mash_fw

Do zadowolonych widzów dopisuję się i ja ! Wszedłem wystawić dobrą ocenę a tu zaskoczenie 5.5 ?? Świetny klimat filmu coś w stylu John Wick. Mnie się bardzo podobał :)

ocenił(a) film na 8
Mash_fw

Bardzo fajny, klimatyczny film. Trochę jak spin-off Johna Wicka, w znaczeniu że w tym samym świecie się dzieje. I fabuła tak sensownie wypada, wszystko prowadzi do zacnego finału. Do tego świetne aktorstwo i zacnie napisane postaci. Super się ogląda.

ocenił(a) film na 9
Mash_fw

Dlatego też dodałem mu +1 aby podwyższyć ocenę którą inni bezsensownie zaniżyli. Poniżej 6 taki fajny klimatyczny filmik ? Gdyby miał przynajmniej 6,5 to odzyskałbym wiarę w polskiego widza ...

ocenił(a) film na 10
Mash_fw

Zgadzam się, dobry film w świetnym, mrocznym klimacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones