PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

8/10

ocenił(a) film na 6

Wspaniały wyciskacz łez, film bardzo wzruszający. Najbardziej mi się podobało że Leo tak bardzo
starał się by Paige go rozpoznała, Leo naprawdę zrobiłby dla niej wszystko :)

ocenił(a) film na 5
AceVentura79

Dokładnie, tym bardziej że oparty na prawdziwych wydarzeniach. Tak powinien wygladac dobrze zrealizowany dramat romantyczny, a nie te durne polskie komedyjki bez ładu i składu;)
Widać było, że Leo naprawdę ją kochał, bez względu na wszystko, bezwarunkowo. Taka właśnie powinna być miłość.

sss_111

Bardzo dobry!

AceVentura79

Oglądałam dużo komedii romantycznych, ale żadna specjalnie mnie nie poruszyła. Tutaj się zatrzymam, bo według mnie film był innych od typowych romansideł.
Przede wszystkim dialogi - nie było żadnych sztuczności, widać, że zakochani czuli się przy sobie swobodnie i rozmawiali... no, normalnie, tak jak powinni, bez zbędnej cukierkowości. Na co to komu?
Fabuła genialna. Człowiek zaczyna zastanawiać się, co zrobiłby w podobnej sytuacji. Trudno jest zrozumieć, że druga osoba tak naprawdę nie pamięta już nic, co zrodziło w nim uczucie do serca innego człowieka. Rozumie, nie rozumie... To takie niebanalne.
Zakończenie cudne. Jednak nie da się uciec przed wyrokami losu (chyba przesadzona nazwa). Jeśli tak miało być, to tak będzie. Wszystko cofnęło się do początku. Ani smutne, ani szczęśliwe.
Zdarzały się pewne błędy, ale mimo to, jedna z najlepszych komedii romantycznych z jaką się zetknęłam. A było ich tak niewiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones