PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Zdziwiło mnie trochę zakończenie,ciekawy jestem waszych pomysłów na to jak alternatywnie mogłaby zakończyć się ta historia

SoGeNs

mógłby przyjść niedźwiedź i ich zjeść.. albo dźwiedź i ich nie zjeść

SoGeNs

No zgadzam się, że zakończenie zdziwiło, spodziewałam się typowego happy endu :)

ikaa08

Troszkę z innej beczki.. czy to jest film na faktach ?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
SoGeNs

Ja wiem. Teraz to on mógłby stracić pamięć ;P Zawsze jakaś alternatywa, hmm?

akinomek

ona powinna była sobie w końcu wszystko przypomnieć. Do ostatniej minuty filmu miałam taka nadzieję... :/

ocenił(a) film na 5
karolinee1994

Też miałam taką nadzieję. Ale skoro jest na faktach, to ta kobieta też sobie nie przypomniała. Mnie dziwi czemu główna bohaterka nie pamiętała życie od pewnego momentu. Chyba, że gdzieś była mowa a ja przysnęłam.

ocenił(a) film na 6
jrock

Nie było o tym mowy. Jedyne wytłumaczenie jakie się nasuwa mi na myśl, to fakt, że odkrycie romansu ojca było tak wstrząsającym przeżyciem, że po urazie zablokowała dostęp do tego i wszystkiego po tym. Magia ludzkiego umysłu <3

Vanillia

Moim zdaniem zakonczenie było fajne, mimo że nie pamiętała go w ogóle to chciała na nowo poznać... Zyciowe zakończenie, a nie bajkowe...

ocenił(a) film na 6
SoGeNs

Leo mógłby się na końcu faktycznie okazać psycholem i ją poćwiartować.

ocenił(a) film na 5
SoGeNs

Leo mógłby ułożyć sobie życie z kotem. ^^
Z całym szacunkiem, nawet stereotypowy futrzak byłby mniej egoistyczny od tej kobiety. Okej, straciła pamięć, ale nie usprawiedliwia to tego, jak traktowała biednego faceta. Nawet osoby z amnezją mają w sobie empatię, jaką Paige przejawiała w niewielu momentach. Głównie była nastawiona na myślenie "ja, ja, ja, ja, ja". Jak dla mnie, Leo z kiciusiem tworzyli o wiele lepszą parę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones