PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Jeśli zna ktoś filmy które są podobne właśnie do tego to bardzo proszę o tytuły:-) z góry dzięki.

ocenił(a) film na 5
szakal90

The Notebook, również z Rachel w roli głównej.
Zakładam (bo jeszcze nie widziałam), że 50 First Dates, choć to komedia romantyczna.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind, ale też nieco inne klimaty, bardziej dramat, do tego z elementami sci-fi.
Może jeszcze ewentualnie The Time Traveler's Wife, tu też w tytułowej roli McAdams.

ocenił(a) film na 5
MademoiselleDrama

No i osobiście jestem zdania, że właściwie jest to film podobny do wszystkich zrealizowanych na podstawie powieści Sparksa.
We wspomnianym już The Notebook i Dear John nawet obsada się po części zgadza ; ).

ocenił(a) film na 8
MademoiselleDrama

Dear John !

MademoiselleDrama

Tutaj można znaleźć mnóstwo podobnych filmów http://www.filmypodobnedo.pl/I-ze-cie-nie-opuszcze/

ocenił(a) film na 9
szakal90

oj chyba nic nowego nie dopiszę;) pamiętnik i 50 pierwszych randek jak najbardziej polecam, chociaż ten drugi to komedia romantyczna, aczkolwiek bardzo wzruszająca :)

szakal90

P.S. Kocham cię, zdecydowanie polecam

jgfgh

To już oglądałem ale dzięki wielkie za odpis :) jak znajdziesz jakiś fajny film to napisz pozdro :)

szakal90

muszę przyznać, że nieprzepadam zbytnio za tego typu filmami, więc gdy jakiś mi się spodoba to naprawdę jest to 'coś' ;) 'Ja cię kocham a ty śpisz' bardzo mnie urzekł, ale faworytem na zawsze pozostanie 'To właśnie miłość' :)

ocenił(a) film na 6
szakal90

szkoła uczuć choć ma dość smutne zakończenie :(,ale należy z pewnością do moich ulubionych i coś bardziej śmiesznego zakochana złośnica :)

orkadrahi24

Oglądałem te filmy:) ale dziękuje bardzo)

orkadrahi24

Oglądałem wszystkie ale dzięki wielkie:)

ocenił(a) film na 6
szakal90

polecam:
500 dni miłości, zaklęci w czasie, głowa w chmurach, A Little Bit of Heaven i Ostatnia piosenka no i klasyki Notebook, Szkoła uczuć, Dear John, P.S. I love you,

ocenił(a) film na 6
dziefczynka91

jeszcze Dom nad jeziorem, Twój na zawsze, Woda dla słoni, Jeden dzień, Charlie St. Cloud, miłość w Nowym Jorku. Nie są az tak bardzo podobne ale tez melodramaty i warte zobaczenia bo każdy film jest inny:)

dziefczynka91

Większość oglądałem ale dziękuje bardzo :)

szakal90

Regarding Henry -"Odnaleźć siebie" (1991) z Harrison Ford
Overboard "Dama za burtą" (1987) z Goldie Hawn
Oba są rewelacyjne a tematyka bardzo podobna , gdyż główni bohaterowie tracą pamięć tylko pierwszy to dramat drugi to komedia

ocenił(a) film na 10
szakal90

fajnym filmem jest również "one day" :)

szakal90

polecam ci "one day" :) zakochałam się w tym filmie <3 i szukam kolejnych filmów w tej tematyce

pociesznaa

też bardzo polecam :D

ocenił(a) film na 6
szakal90

50 pierwszych randek ;d

szakal90

"zakochana bez pamięci"

szakal90

WYMIENIACIE WIELE TYTULOW KTORE znam i w wiekszosci nie sa wcale podobne ale jeste jeden film ktory ogladalem chyba na romans tv ale nie pamietam tytulu f
Film o analogicznej sytuacji tylko to chlopak traci pamiec w wypadku a dziewczyna probuje go odzyskac
tatus rowniez prawnikiem rowniez chlopak rzuca studia prawnicze i pojawia sie byla dziewczyna tylko ze tutaj tatus jest wredny a tam byla mamusia??????? ktos kojarzy????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones