PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Początek filmu zapowiadał sie strasznie nudny,myslałam że ona umrze i bedzie sielanka jak to w
każdym filmie tego typu,a tu wszystkie akcje w filmie były zaskakujace dla mnie.W dodatku jest to
historia na faktach,nie dowyobrażenia,niesamowity jest mózg człowieka,jak można tak straić
pamieć na zawsze,a co gdyby jednak się nie zbliżyli ponownie do siebie,pewnie jest na świecie
pełno takich zdarzeń.Nierozumiem tylko tej sytuacji wypadku,bo wyglada jakby oni stali tym autem
na środku ulicy,w dodatku nie ma tam świateł a ten odśnieżacz z daleka świecił swiatłami i było
go widac i słychać,wiec co oni tam robili na srodku drogi,moze mi ktoś to jakoś wytłumaczyć?bo
jest to bezsensowna scena.

nirvanka99

Był późny wieczór, jakaś nieuczęszczana uliczka i pewnie wydawało im się, że nic tam nie będzie jechało... Albo może taki spontan pt. stańmy na środku jakiegoś zaułka i zacznijmy się kochać w samochodzie, będzie fajnie.
Ciężko znaleźć logiczne wytłumaczenie poza tym, że ludzie robią jeszcze bardziej idiotyczne rzeczy w ruchu drogowym, parkują w jeszcze bardziej idiotycznych miejscach i z tego powodu czasem na przykład giną. Może ta para, której historią inspirowany był film, zrobiła podobny idiotyzm?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones