PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 028
ocen
7,2 10 1 166028
5,8 4
oceny krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Gdy obejrzałam zwiastun i zobaczyłam kto tam gra to się podjarałam myślałam że będzie
bardzo dobry film ale siedząc w kinie tak się wynudziłam jak nigdy !

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Zgadzam się z tobą w 100%. Taki shit że szkoda gadać. Nuda i nic więcej.

ocenił(a) film na 5
m0ck

No niestety a szkoda bo zwiastun pokazał całkiem co innego i jeszcze to zakończenie porażka .

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Nie wiem jak Ty ale ja tego aktora w ogóle nie trawie. Jak chcesz to przylukaj The Notebook. O niebo lepszy film.

ocenił(a) film na 5
m0ck

Nie no aktorzy nawet w miarę ale to zależy od gustu ;PP

ocenił(a) film na 5
m0ck

Film z ta samą aktorką luuz; PP

ocenił(a) film na 3
Aiva1993

ja jebie. Nudne to jak flaki... nawet nie z olejem ;p
wystawiłam 3/10 ale zastanawiam się czy to nie za dużo.
nie rozumiem skąd taka wysoka ocena. nie polecam gniota NIKOMU

ocenił(a) film na 5
Gagisa

Może wysoka ocena bo połowa ludzi obejrzała zwiastun i ocenia film ; )) (bo zwiastun był fajny) No ale sam film too liiiipa bardzo duża ; PP.

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Ckliwa, przedmuchana historyjka, zdecydowanie dla przygłupich nastolatków, którzy miłość postrzegają bardziej w kategoriach kultu ciała, pokazanych w reklamach mydła czy innych detergentów w pięknym opakowaniu. Realizm w filmie jest zagrany na ocenę 1,5 / 10.

ocenił(a) film na 6
Aiva1993

Mnie bardzo przekonał zwiastun, który mnie wzruszył, tymczasem w filmie nie odnalazłam tej magii miłości na zawsze i szukania do siebie drogi, nie było melodramatycznie, czegoś mi brakowało, nie wiem czego, jak dla mnie szybko się poddali w szukaniu drogi do siebie (czy ona w ogóle szukała?). Nie przepadam za filmami romantycznymi, na ten się skusiłam licząc na coś wyjątkowego, na piękne zdjęcia i scenerię a te ulotniły się w zwiastunie. Film oglądało się przyjemnie ale nie powala, czasem się dłuży, wielkim plusem jest to, że od głównej bohaterki nie mogłam oderwać oczu, jest tak urocza i świetnie wpisała się w klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones