PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 091
ocen
7,2 10 1 166091
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Wyciskacz łez

ocenił(a) film na 10

W ciągu pierwszych 20 minut udało mi się płakać 4 razy. W ciągu całego filmu? Już nawet
przestałam liczyć. Jestem cholernie wrażliwą osobą, więc w sumie to nie dziwne, ale film bardzo
piękny.

maddie1221

Aż tyle? Przez pierwsze 20 minut ledwo zdąże się wczuć w klimat X_X

ocenił(a) film na 7
Jakubo

da się , uwierz.

ocenił(a) film na 8
maddie1221

Wg mnie ładny, romantyczny film, ale bez przesady z wyciskaczem łez. Tak czy inaczej podobał mi się.

ocenił(a) film na 6
_Lenka__fw

Jak dla mnie taki sobie zbyt banalny.

maddie1221

Też zdarza mi się wzruszać, ale tutaj jakoś ani razu, według mnie film właśnie nie miał tego uroku, aktorzy grali drętwo. Znałam Rachel z "Pamiętnika" i jeszcze kilku filmów, gdzie mnie zachwyciła, a tutaj klapa, nie wiem czy kwestia dobrania z Tatumem wszystko popsuła, bo on to już drewno w każdym filmie, czy jak... Bynajmniej jak dla mnie porażka, bo bardzo liczyłam na ten film.

ocenił(a) film na 2
maddie1221

ja płakałam....ale z wku***nia zmarnowanego czasu na ten film. dla mnie kolejny "udany" gniot z amerykańskiej fabryki filmów "dla kasy" tylko.

ocenił(a) film na 10
maddie1221

Mi tez sie bardzo podobał :) i świetni aktorzy :-)

Aselka

Kzmierz nie wstydz sie płacz hehe przekonał mnie ten film sciagam go.

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Haha! Kzmierz! Dzięki tobie obejrzę film jeszcze raz ;p

akinomek

zaden to wyciskacz fiilm srednio na jeża raczej dla Dziewczyn typowo nastolatek ,choc dziwne pamietała wszystkich prócz męza heh

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Pamiętała wszystkich pięć lat wstecz. Nie pamiętała nawet swoich aktualnych przyjaciół. Obejrzałam film po raz 2. i szczerze przyznam, że inaczej ogląda się film p raz kolejny. Są mniejsze emocje.

ocenił(a) film na 8
maddie1221

Jesteś taka szalona

krishorkan

akinomek a czy twoj ksiaze tez tak by zrobił jak ten z filmu dla ciebie hehe;]

ocenił(a) film na 5
maddie1221

Mnie w ogóle nie wzruszył. Nie płakałam.

ocenił(a) film na 6
jrock

mnie również, o wiele słabszy niż np. pamiętnik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones