PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Potrzebuję tekstu przysięgi, pamięta ktoś może jak to szło?
jakie są Wasze ulubione momenty filmu, cytaty?:)
ja osobiście lubię tę scenę jak wskakują jak zapalone morsy do wody ;d

ocenił(a) film na 9
Catherine_8

Było coś o nielubieniu tortu czokoladowego :) Dużo fajnych momentów , mnie zwłaszcza podobało się to, co wiązało się z Chicago , np ta scena przy ziarnku grochu czy widoczki Searsa w tle ale to dlatego że mam straszny sentyment do tego miasta :)

ocenił(a) film na 8
Catherine_8

Channing gra na gitarze..

ocenił(a) film na 8
Catherine_8

{paige}- Ostatnie co pamiętam to że pytałam w restauracji czy mają pieczone ravioli, ale nie pamiętam nic później, ani odpowiedzi...
{leo}- I skąd teraz będziemy wiedzieć czy mają?

Rozbawiła mnie ta scena :)
Albo jak leo opowiadał o studio paige, że z początku go nie znosiła aż do czasu gdy podpalili ziele i machali nimi po całym pomieszczeniu, z tym że to były suszone liście sałaty ;d

ocenił(a) film na 9
Amee_

i dobre jak przebierali te czekoladki;d
słodka była Paige w tej swojej niewiedzy :)

Catherine_8

tekst przysięgi Paige czy Leo ?

ocenił(a) film na 9
pinczerakapinczpancz

i ta i ta byłaby super :)

Catherine_8

Sorry że dopiero teraz ale mnie nie było i mam nadzieję że jest to dobrze przetłumaczone :

Paige : Przysięgam, kochać Cię aż do śmierci i zawsze Cię wspierać. I obiecuję że będę mieć cierpliwość dla faceta mojego życia. Będę mówiła, gdy słowa są potrzebne i milkła, kiedy nie. Starała się stworzyć idealną zgodność naszych plików cookie. I mieszkać w cieple Twojego serca. I zawsze dzwonić do domu.

Leo : Przysięgam, że zawsze będę Cię kochać. Jak tylko potrafię, teraz i na zawsze. Przysięgam nigdy nie zapomnieć że to zobowiązanie na całe życie. I że zawsze nasze dusze, nieważne jak wiele przeszkód będą musiały pokonać, zawsze znajdą drogę by odnaleźć się nawzajem.

ocenił(a) film na 8
Catherine_8

jak Leo podczas kolacji u rodziców tłumaczył dlaczego otworzył studio i dlaczego studio jest lepsze od nagrywania muzyki przy komputerze ;)

ocenił(a) film na 8
Vakos8

jak pocisnął ojcu na weselu jego drugiej córki :)

ocenił(a) film na 9
Catherine_8

Tekst przysięgi:
Paige: "Przysięgam pomóc ci kochać życie, zawsze przytulać cię z czułością i mieć cierpliwość, której wymaga miłość. Mówić, kiedy słowa są potrzebne, dzielić ciszę, kiedy nie są. Zgadzać się na niezgodę na ciasto czekoladowe. Żyć w obrębie ciepła twojego serca i zawsze nazywać je domem."

Leo: " Przysięgam kochać cię do szaleństwa, w każdej twojej postaci, teraz i na zawsze. Przysięgam nigdy nie zapomnieć, że to jedyna na całe życie miłość. I zawsze wiedzieć, że najgłębsze zakątki naszych dusz.... Nieważne ile przeszkód chciałoby nas rozdzielić, zawsze znajdę sposób, abyśmy do siebie wrócili."
Nie jestem pewna "niezgody na ciasto CZEKOLADOWE", "i zawsze wiedzieć, że najgłębsze zakątki naszych dusz"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones