PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 028
ocen
7,2 10 1 166028
5,8 4
oceny krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

eh

ocenił(a) film na 8

jak można zrobić film z tak kiepskim zakończeniem?

ocenił(a) film na 8
deelight1337

A jakie ty napisałbyś zakończenie?

Leszy2

napisałam juz gdzieś, ze ona w końcu mogła sobie wszystko przypomnieć.

karolinee1994

Jakby na to nie patrzeć, film jest oparty na faktach. W rzeczywistości kobieta nigdy nie odzyskała pamięci. W związku z tym nie rozumiem oburzenia.

ocenił(a) film na 9
JustFurious

Zgadzam się, skoro opiera się na autentycznych faktach to raczej nie zmienia się tak ważnej kwestii

ocenił(a) film na 4
lolita5

Na autentycznych faktach? No ja słyszałem że ten film to akurat opiera się na faktach nieautentycznych ale co tam

ocenił(a) film na 3
deelight1337

Ja można zrobić tak kiepski film?...Wieje nudą od początku do końca.Poza tym zatrudnianie takich "gwiazd" jak Tatuum raczej nie gwarantuje,że będzie to warte obejrzenia.Okropnie kiepskie widowisko,zaangażowanie aktorów zerowe.

ocenił(a) film na 7
deelight1337

Jak dla mnie zakończenie świetnie, ładnie nawiązuje do pierwowzoru i przy okazji działa na wyobraźnię. Dobrze,że nie dowalili typowego happy endu.

ocenił(a) film na 8
Kisamcia

Dokładnie , film na faktach, potem wytłumaczono w końcowym zdjęciu , nie wiem o co jej chodziło , tej pani co dodała temat.

ocenił(a) film na 10
deelight1337

a jakie miało być??? To film na faktach przecież!

ocenił(a) film na 7
deelight1337

Na faktach, czy nie, mi się właśnie takie zakończenie podobało. Ich wcześniejszą miłość można by od biedy zwalić na to, że ona znajdowała się w trudnej sytuacji rodzinnej, a on zjawił się jak książę z bajki, oferując jej miłość i lojalność. A skoro zakochała się w nim powtórnie, będąc w innej zupełnie sytuacji, można stwierdzić, że naprawdę do siebie pasowali. Ktoś się zgadza?

ocenił(a) film na 7
Irma100

Ja. Witam, po trzech latach leci pomocna dłoń •e•)/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones