PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 166 089
ocen
7,2 10 1 166089
5,8 5
ocen krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Temat, pomysł - bardzo ciekawy.
Realizacja - już mniej.
Film był jakiś taki sterylny, zaprogramowany, wyprany z emocji.
Wiem, że historia jest oparta na faktach. Ale gdyby tak zamiast przerabiać ją na komedię romantyczną, zdecydowano się na inny gatunek? Wiem, wiem, kasa byłaby mniejsza. Ale chciałbym obejrzeć tą historię w formie poważnego dramatu psychologicznego, albo wręcz zupełnie przeciwnie - jako naiwną komedię pomyłek. Zaraz zaraz, przecież taki film już powstał! "50 Pierwszych Randek" z Adamem Sandlerem! Bardzo podobna tematyka, ujęta zupełnie inaczej - lepiej!

ocenił(a) film na 5
Mario

Noc kina? Kraków?

ocenił(a) film na 5
Kempy235

Noc Kina była w co najmniej kilkunastu miastach - skąd pomysł, że akurat Kraków? :-)

ocenił(a) film na 5
Mario

Wiesz, w ponad połowie kin w Polsce był zupełnie inny repertuar, a więc tak strzelam że byłeś w moim mieście. A ten film na 5, nic nowego nie wniósł do mojego życia. Polecam Zakochany bez pamięci, sto razy lepszy od tych wypocin.

ocenił(a) film na 5
Kempy235

Ja mieszkam w Łodzi :-)
Na ten film poszedłem z dwóch powodów: po pierwsze się spóźniłem na 23:00, a on się zaczynał o 23:30. Po drugie, z dziesięciu filmów Nocy Kina, ja już siedem widziałem.
A Zakochany Bez Pamięci - rewelacja :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones