PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816986}

IO

4,6 14 053
oceny
4,6 10 1 14053
IO
powrót do forum filmu IO

film to kpina oraz totalna strata czasu.Cała ta intryga o samotności oraz pozostaniu na Ziemie nie wzbudziła u mnie żadnych emocji prócz znudzenia co pokazuje ,iż film nie jest angażujący.Po opisie film wydawał się być naprawdę bardzo ciekawy ,natomiast to co otrzymaliśmy finalnie to co innego.Niestety Netflix nadal robi dużo słabych filmów oczywiście jest kilka dobrych ale to rzadkość

NeNtoMid

Zgadza się, film jest po prostu nudny. Zawiera mnóstwo dłużyzn, zbliżeń na fragmenty twarzy bohaterki w zwolnionym tempie, nie wiadomo po co. Miałkie i nieciekawe.

ocenił(a) film na 7
NeNtoMid

"u mnie [...] to pokazuje [...] film jest"

Niestety, jest tu błąd logiczny. Tobie się może nie podobać, ale nie jesteś niezawodnym krytykiem, więc film może być angażujący, ciekawy, po prostu nie Ciebie. :)
To, czy film angażuje Ciebie, nikogo nie obchodzi. To, czy jest angażujący bardziej obiektywnie, nie ma z pojedynczą oceną wiele wspólnego.

Jest dużo SF z naparzaniem, dlaczego masz kłopot z wybraniem po opisie, które filmy Ci się mogą podobać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
notker7

"z powrotem"

Ponieść porażkę nawet przy bluzgach, bezcenne. ;)

ocenił(a) film na 5
NeNtoMid

Dla mnie to jest film o tym jak biała kobieta władowała murzyna na dziecko. Poza tym tak byl nudny.

Majkul89

hahaha, dokładnie! Jak nachalne dziewczę przykleiło się do faceta odechciało mi się ogląda dalej. Czy wszystkie takie filmy musi zyebac jakaś baba i jej romansidła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones