PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816986}

IO

4,6 14 066
ocen
4,6 10 1 14066
IO
powrót do forum filmu IO

Właśnie zakończyłem seans filmu IO. Niestety takiego zawodu już dawno nie przeżyłem (chodzi o szeroko pojętą kinematografię). Po zobaczeniu Trailera byłem optymistycznie nastawiony. Nawet ok 50 minuty wierzyłem, że film się rozkręci. Niestety. Tak jak się zaczął ... tak się skończył. Po seansie byłem tak zniesmaczony, że postanowiłem zobaczyć jeszcze raz Trailer by sprawdzić czy to na pewno to samo. Klimat przedstawiony w zapowiedzi nijak się ma do tego "przegadanego filmu bez dialogów" (taki oksymoron). Film bez wprowadzenia, bez rozwinięcia i bez końca. Nic nie wiadomo. No a tytuł ... IO widzimy 2 razy przez teleskop. Brawo.

azrael_tear

Czyli krótko mówiąc ... kibel. Faktycznie zwiastun jest obiecujący a film chciałem właśnie obejrzeć. No cóż, po zwiastunie nowego "Predatora" tez sądziłem, że to będzie dobry film a okazało się, że otrzymałem rynsztok i niesmaczny żart z fanów starego predatora. Specjaliści od zwiastunów oszukują nas. Przykre bo poświęcamy swój czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones