PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629224}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
6,6 162 270
ocen
6,6 10 1 162270
4,7 22
oceny krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Nudny...

ocenił(a) film na 4

Być może zaraz spadną na mnie gromy za to, co napiszę, ale film był dla mnie po prostu nudny. Być może wynikało to z tego, że wiem, co się wydarzy, choć wątpię. Naprawdę podobały mi się dwie pierwsze części Igrzysk, Kosogłos część 1 był już trochę inny, ale też ok. A dzisiejszy seans wcale mnie nie porwał. Smutno :(

ocenił(a) film na 6
inusia146

Już Kosogłos część 1 była nudna(flaki z olejem,opera mydlana),myślałem,że już gorzej być nie moze...

aronn

Na dwójkę się dopiero wybiorę ale muszę przyznać, pomysł dzielenia książki na dwie części to zwykły skok na kasę.
Nie powinno się tego robić bo pierwsza część wyszła nudna... Gdybym nie czytała książki pewnie bym wyłączyła po połowie.
Druga część gorsza? :(

ocenił(a) film na 6
Muunch

Drugiej nie ogladałem jeszcze.

użytkownik usunięty
aronn

Obejrzales już?

ocenił(a) film na 6

Obejrzałem,jest lepiej oczywiście niż w poprzedniej,która była wręcz tragiczna ale to nadal nie jest jakiś wysoki poziom,tylko pierwsza część mnie zachwyciła a to za sprawą w dużej mierze reżysera(kawał dobrej roboty)później zmiana reżysera(zbaczcie dorobek) i efekt wiadomo jaki...

aronn

Akurat ja mam osobiście inne zdanie (dorobku nie ma złego), a jego Igrzyska bardziej mi się podobały zwłaszcza W pierścieniu Ognia .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Constantine,Jestem legendą no rzeczywiście to jest imponujący dorobek...

aronn

Nie imponujący ale są to dobre filmy .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Bardzo przeciętne tak więc dorobek żaden.

aronn

Widać mamy po prostu inne gusta .

ocenił(a) film na 4
Muunch

Moim zdaniem gorsza :(

inusia146

:( Zobaczę we wtorek, mam nadzieję, że się przyjemnie rozczaruje.

inusia146

Przyznam, część słaba. :/
Chyba najgorsza ze wszystkich.

ocenił(a) film na 8
Muunch

Moim zdaniem sie obroniła, duzo lepiej nakręcona. Nie czytałam ostatniej części i siedziałam jak na szpilkach czekając co sie wydarzy. Oczywiście na wielki plus

ocenił(a) film na 6
spacekiss

Pierwsza to była jakaś żenada,patos,patosem pogania.....

ocenił(a) film na 4
Muunch

Mnie strasznie rozczarowała ta częśc.
Przewidywalna do bólu.
Od razu było wiadomo, że nie zabije Snowa tylko Coin.
A końcówka tragiczna, jakby pisali ją scenarzyści mody na sukces.

inusia146

Czytałam książki, i bardzo mi się podobały. Najbardziej ostatnia część "Kosogłos". Dlatego, że była inna...taka bardziej do przemyślenia, bardziej depresyjna i mówiąca o tym jak człowiek po trupach dochodzi do władzy. I potem robi to samo, co jego poprzednik. Mimo, ze zarzekał się że będzie inaczej.
Jak dla mnie było za mało tego wszystkiego. Niby dobry film, dobrze się oglądało ale brakowało mi tej atmosfery co w książce.
Jednak książka bardziej mnie zmaltretowała psychicznie. Co jest plusem. Bo zawsze się o niej pamięta i sięga po nią kilka razy.

ocenił(a) film na 5
patti_4

Nie czytałem ksiazki i nie zamierzam bo mnie istoria w ogole nie pociąga. 1 czesc byla niezla bo byl w tym pomysl, 2ga srednia tak na max 5, 3cia to było dno którgo nie dalo sie oglądać i ocena 2 (fanatycy tylko ceniali ja powyzej 6 :D) , natomiast 4 zdecydowanie lepiej wykoanna niz 3 ale wciaz tp tylko 5. OCena srednia filmu zawyżona.

ocenił(a) film na 3
inusia146

100%. Nic dodać, nic ująć.

inusia146

przeczytaj książke

użytkownik usunięty
JLaw

Szkoda czasu..

Pytanie nie było skierowane do ciebie.

użytkownik usunięty
JLaw

I co z tego ?

.....

użytkownik usunięty
JLaw

Slucham ?

Na czytanie książek nigdy nie jest szkoda czasu .

użytkownik usunięty
buterfly

Zgadzam się...dobrych książek.

Właśnie dobrych książek.
Skąd wiesz czy trylogia Igrzyska Śmierci są złe jak pewnie nawet nie przeczytałeś jednej strony.
Dla wielu były one dobre.

użytkownik usunięty
JLaw

Dla wielu polski serial mjakm jest dobry..
Czy oczymkolwiek to stanowi? Rozmawiałem z zatracencami, ktorzy starali się przez owa trylogię przebrnąć:)

O czym to stanowi?
Może że każdy z nas ma inny gust i niektórym się coś podoba, a innym wręcz przeciwnie.
Ja również rozmawiałam, i im się podobała.

użytkownik usunięty
JLaw

Przecież niczego Tobie nie nakazuje; nie moja sprawa co czytasz. Napisalem szkoda czasu i podtrzymuje a słowa te przypieczetuj pod moj gust. Ty umoralniasz mnie o gustach a zarazem negujesz moj, niezgodny z Twoim
Traci lekko,:)

O rany może źle wyjaśniłam to o co mi chodziło. W każdym razie już chyba zakończyliśmy rozmowę.

użytkownik usunięty
JLaw

Niezaprzeczalnie, belkotu dość.

Pewnie mojego.

użytkownik usunięty
JLaw

Naszego, nie Twojego.

użytkownik usunięty
JLaw

Na tym zdjęciu Ty to Ty?

Oczywiście że dobrych dla mnie, osobiście Igrzyska Śmierci taką trylogią są .

użytkownik usunięty
buterfly

Urocze...

Nie urocze ale prawdziwe .

użytkownik usunięty
buterfly

Dobrze. Prawdziwie urocze.

Dla ciebie

użytkownik usunięty
inusia146

Zawsze można przespać się w trakcie o ile obok czy z tyłu nikt nie rechocze.

ocenił(a) film na 7
inusia146

Powiedziała osoba, która oceniła "Niestrawną" 10/10 (z serduszkiem).

No cóż, są gusta i guściki...

ocenił(a) film na 4
wito_filmweb

O gustach (a także guścikach) się nie dyskutuje. Film miał prawo mi się nie podobać, Tobie miał prawo się podobać. Wyraziłam tylko swoją opinię, z którą masz prawo się nie zgadzać, ale ta uwaga była co najmniej nie na miejscu.

ocenił(a) film na 7
inusia146

"O gustach się nie dyskutuje" - litości, to przecież jedno z najgłupszych powiedzeń... Jak nie o gustach to o czym? Ludzie na okrągło rozmawiają o swoich upodobaniach: o tym co lubią jeść, gdzie lubią podróżować, co wzbudza w nich wstręt albo własnie jakie filmy preferują. Jak widać jedni to potrafią, inni niestety nie...

ocenił(a) film na 4
wito_filmweb

Nie rozumiesz powiedzenia najwidoczniej.

Martin von Carstein

Miał prawo tak napisać .

Forum jest właśnie po to aby o swoich gustach , opiniach rozmawiać .

I nie pisz mi że także nie zrozumiałem powiedzenia, wiem każdy ma inny gust ale także każdy ma prawo mieć inne zdanie .

ocenił(a) film na 4
buterfly

Tak, miał prawo zademonstrować swoją ignorancję.
Dyskutowanie (a zasadniczo spieranie - w takim to sensie należy rozpatrywać owe słowo w rzymskiej sentencji) o preferencjach nie ma sensu gdyż są one kwestią indywidualną, której nie można obalić za pomocą rzeczowych argumentów oraz faktów. Prowadzi to jedynie do bezproduktywnego warcholstwa. Inusia zareagowała właściwie na niski chwyt wito.

Natomiast jeżeli chodzi o ten film podzielam zdanie Inusi. Film jest nudny, może gdyby połączyć obie części oraz skrócić całość do 2,5-3h dałoby się spędzić mi przy tym czas, sprawiłby tyle radości co "Igrzyska Śmierci I" . Mniej długich ujęć twarzy, spojrzeń, mniej czytania listów. Zostawić emocje. Podkręcić tempo.

Martin von Carstein

Nie zgadzam się z tobą gdyby skróci całość 2,5-3 h to niewiele Kosogłos, miałby wspólnego książką gdyż zapewne pominęliby by ważne sceny .

Przedstawiłem swój argument i więc nadal uważam że stwierdzenie że o gustach się nie dyskutuje jest śmieszne, gdyż właśnie od tego jest forum aby wymieniać swoje gusta , poglądy , opinie .

ocenił(a) film na 5
inusia146

Obejrzałem ostatnią część ale nie czytałem książek. Mam pytanie do osób które zarówno przeczytały książki jak i zobaczyły film. Czy film wiernie oddaje książkę czy są zmiany na potrzeby filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones