PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661061}
5,6 3 679
ocen
5,6 10 1 3679
In Fear
powrót do forum filmu In Fear

Niby jest klimat, trzyma w napięciu, ale poziom głupoty bohaterów, i zdolności teleportacji napastnika, zabija to uczucie grozy, a raczej wprawia w poczucie zażenowania!
Polecam, tylko jeśli ktoś nie zauważa głupoty jaką w sytuacji poczucia osaczenia przez jakiegoś psychola, jest wychodzenie, co chwilę z samochodu, nocą w środku lasu: 50 metrów żeby się odlać (rozumiem że gość chciał się dyskretnie schować przed dziewczyną? Więc poszedł prosto żeby być oświetlonym), że nie wspomnę o "zgubiłem się na drodze w lesie, to pójdę pieszo w krzaki zobaczyć gdzie jesteśmy".
SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!
Dodatkowo zabieranie jakiegoś typa jak się jest z dziewczyną w tej sytuacji (jeszcze gościa który ew. stoi na środku drogi, żeby go potrącić - co on myślał że ten typek tam stał i nie zauważył na tym pustkowiu że nadjeżdża samochód, bo miał sznyte na czole?
Jeśli to jest mało w kwestii głupoty, to można dodać 10 sytuacji z teleportacją tego psychola, co on się tam na JetPack'u przemieszcza? Ma samochody porozstawiane po krzakach co kawałek?
Dziewczyna która wychodzi rozejrzeć się przy tym "hotelu" to już mistrz, dojechała na złomowisko jakieś, i co myślała, że tam jest ten "5 gwiazdkowy" hotel? Przecież od razu było widać że to złomowisko samochodów, po wcześniejszych naiwniakach takich jak oni!
Ja rozumiem, że koleś nie krzywdził "dobrych" ludzi, że to niby przesłanie takie miało być zgodnie z tekstem z początku, i dlatego dziewczyna mogła odjechać (przy okazji jego rozjechać - bo zgodnie ze swoimi zasadami teraz to on skrzywdził niewinną...) ale na jaką ilość bzdur można przymykać oko?
A jeszcze jedno. Ja bym rozumiał jeśli to by był środek Syberii, jakaś "Dziura" w USA, ale w Irlandii? Przecież przez ten czas oni by przejechali pół kraju, a kręcą się po jakimś 2ha lesie, "bo labirynt", no ja jebe, to skręcaj ciągle w prawo! Takie rzeczy to dzieci wiedzą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones