PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6487}
5,3 856
ocen
5,3 10 1 856
4,8 5
ocen krytyków
Ishtar
powrót do forum filmu Ishtar

Akcja zaczyna się rozkręcać gdy główni bohaterowie wyjeżdżają do Maroko. Fajny motyw ze ślepym wielbłądem. Ogólnie lekka komedyjka z kiepskimi piosenkami wykonywanymi przez Hoffmana i Beatty'ego.

bennyhillshow

Te piosenki były najlepsze! ;) Jak to szło w pl. wersji? Chyba "Instrukcja, instrukcja, szukam instrukcji do maszyny..." I właśnie dlatego wolę początek, zanim pojechali do Maroka, bo więcej śpiewali. :P

ocenił(a) film na 8
Germi

Zgadzam się. Piosenki są najlepsze - to jest świadomy kit od początku do końca, parodia młodych ambitnych, którzy klecą rymy częstochowskie byle zaistnieć na scenie. Takie rymy są i po polsku (nie tylko u młodych gniewnych zresztą), i w obcych piosenkach - tyle że po angielsku zazwyczaj nasi nie wychwytują. Nikt mi nie powie, że 'spadnijmy w dół/objęci w pół/uwijmy sobie/gniazdo wśród chmur' z 'Geranium' Ich Troje nie jest rymem częstochowskim, chociaż zarazem podziwiam pana Wiśniewskiego za umiejętność rozruszania publiki.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Dla mnie naprawdę dali z siebie maksa tylko Ci aktorzy nie są przeznaczeni do tego typu komedii :-) "Heswallah"

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Fajna jest też scena kiedy Hoffman musi tłumaczyć podczas licytacji bronią.

Ogólnie film mi się podobał gdy TVP1 pusciła go w latach 90 w sobotę po 20:00 tak samo podoba się mi dziś po powtórce po ponad 20 latach z przypiętą łatką finansowej i artystycznej katastrofy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones