PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299794}

Jagodowa miłość

My Blueberry Nights
6,4 44 246
ocen
6,4 10 1 44246
5,9 14
ocen krytyków
Jagodowa miłość
powrót do forum filmu Jagodowa miłość

walentynki

ocenił(a) film na 8

wiedziałam że jak tylko ten film wejdzie do polskich kin na walentynki jego ocena diametralnie spadnie i będzie narzekanie na zmarnowane pieniądze, nudę itp... Niestety nie myliłam się... :( a najbardziej mi było przykro jak przeczytałam opis filmu na filmwebie, bo moim zdaniem nie jest to typowy film o miłości i na pewno Norah Jones nie przemierza Ameryki w poszukiwaniu miłości... a jak zobaczyłam reklamy w TV to po prostu ręcę opadają, przecież to jest okłamywanie społeczeństwa i na dodatek ten przekręcony tytuł.. Zła jestem i tyle...

ocenił(a) film na 6
sephrenia

Rozumiem Twoją złość... Bo film niesie naprawdę niezłe przesłanie i jest bardzo ciekawy, ale cała ta otoczka spowodowała, że przyniósł olbryzmie rozczarowanie... Ja też wybrałem się do kina z dziewczyną z nastawieniem na mało skomplikowaną komedyjkę romantyczną i strasznie się męczyłem... Kiedy gdybym wiedział, co mam obejrzeć i miałbym inne nastaiwenie, być może rozkoszowałbym się każdą klatką tego obrazu.

ocenił(a) film na 8
jestrab

bo tego filmu nie da się "smakować" przy dźwiękach jedzonego popcornu i siorbanej pepsi :) hehehe :)

ocenił(a) film na 8
sephrenia

No właśnie, a przy kawałku placka jagodowego! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones