PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299794}

Jagodowa miłość

My Blueberry Nights
6,4 44 246
ocen
6,4 10 1 44246
5,9 14
ocen krytyków
Jagodowa miłość
powrót do forum filmu Jagodowa miłość

wyjątkowy

ocenił(a) film na 8

Jest to bardzo nietypowy film.
Mam z nim piękne wspomnienia. Oglądałam go w kinie Rialto, gdzie można się napić przy
seansie pysznej truskawkowo czekoladowej herbaty.... I do tego zjeść coś czekoladowego...
Więc jak oglądałam ten film, to czułam jaki jest słodki.. Dosłownie... Bo ma on kilka motywów o
słodkościach... :-)
Piękna muzyka , prześliczny głos Nory i sama ona.. prekrasna :)

ocenił(a) film na 8
stancy

Oprawa, w jakiej go oglądałem też na pewno sprawiła, że wspominam go z jeszcze większym sentymentem. Kino w Paryżu, do którego przyjechałem zupełnie bez planu i w którym ugościli mnie przypadkowi ludzie, którzy potem zabierali mnie co wieczór na seans do różnych kin. W filmie jest sporo ładnych kadrów, dużo neonów, które zawsze wywołują u mnie pozytywne skojarzenia. I tak jak wspominasz - muzyka dodaje klimatu niesamowicie - po tylu latach, kilka utworów ze ścieżki dźwiękowej nadal gości u mnie na podróżniczej playliscie. Wiedziałem, że Nora ma wyjątkowy głos w kontekście śpiewu, ale gdy wypowiada kolejne dialogi bardzo dobrze mi się tego słucha. Mogłaby czytać audiobooki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones