PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662}

Jak pies z kotem

The Truth About Cats & Dogs
6,2 1 858
ocen
6,2 10 1 1858
Jak pies z kotem
powrót do forum filmu Jak pies z kotem

Rozumiem, że Janeane Garofalo miała zagrać osobę grubą i brzydką? Tylko ja się pytam gdzie ona gruba i gdzie brzydka, bo nie zauważyłam. Film jest sympatyczny i miło się go ogląda.

ocenił(a) film na 10
Emigrate

Zgadzam się z Tobą wcale nie jest brzydka a film fajnie się oglądało.

użytkownik usunięty
Emigrate

też się zgadzam. Janeane jest bardzo ładna, podoba mi się taki typ urody. A Uma ma nietypową urodę, to nie jest piękność z wybiegu, więc sceny w których mężczyźni robili wszystko by spodobać się Umie mogły być trochę naciągane.
Ale z drugiej strony Janeane świetnie się wcieliła w swoją rolę, ten plecaczek i te stroje takie troche ciotowate, hehe.
Dlatego ja to biore bardziej na osobowość i o to że jedna wysoka, druga niska :)

Film też się mi bardzo podobał, oglądałem już go pare razy :)

użytkownik usunięty
Emigrate

Ona nie jest gruba ? Gdzie ty masz oczy ? Janeane Garofalo wygląda jak sobowtór Kathy Bates , jest małą tłustą kluską .To już chyba nawet Whoopie Golberg jest bardziej sexy hehe .Film jest straszną chałą .

ocenił(a) film na 7

Nie. Ona miala zagrac osobe z kompleksami na punkcie swego wygladu.
;)
a gruba wcale nie jest ;|
film byl zabawny i sympatyczny ;))
(żółw rządzi ;d)

ocenił(a) film na 7
Emigrate

Nie chodzilo o to, ze ona ma byc gruba i brzydka, tylko ze ma kompleksy, bo wie, ze nie jest dlugonoga blondynka o figurze modelki. Wiadomo, ze kazdy ma swoj typ urody.

ocenił(a) film na 7
sally_storm

No dokładnie. Ona miała być zakompleksiona i nie pewna siebie, a to jak wygląda wtedy i tak nie ma znaczenia bo bywa że osoby puszyste i niezbyt urodziwe kompleksów nie mają i są pewne siebie, a te zgrabne i piękne nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones