PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6549}
7,9 735
ocen
7,9 10 1 735
Jarosław Dąbrowski
powrót do forum filmu Jarosław Dąbrowski

Pamiętam, że wtedy potwornie się wynudziłem. Ale miałem wtedy osiemnaście lat. Ciekawe byłoby skonfrontować mój dzisiejszy gust z tym dziełem. Czy ktoś wie, gdzie go można obejrzeć?

gmk

https://www.youtube.com/watch?v=LVka5oZoey8

buckethead

Bardzo dziękuję!

gmk

Proszę bardzo :) obejrzałem ten film ponownie po wieeelu latach... i rekomenduję każdemu, kto choć trochę interesuje się naszą historią :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
buckethead

Film niestety niedostępny :( A chciałabym sprawdzić, czy jest to właśnie ten film, który oglądałam jako dziecko. Zabrali nas całą szkołą i NIC z tego filmu nie pamiętam (nie dziwota, to zdecydowanie nie był film dla dzieci :D) poza jednym - strasznie mi się podobały piękne włosy Jarosława Dąbrowskiego, szczególnie ich niezwykły, jasnokasztanowy kolor. I pamiętam że do końca miałam nadzieję, że go nie zabiją, bo jak ktoś ma takie piękne włosy, to byłoby go bardzo szkoda.
Jeśli to był TEN film, to było to moje pierwsze spotkanie z grą zmarłego niedawno Zygmunta Malanowicza. I jeśli to był on, to muszę powiedzieć, że zagrał świetnie, skupiając uwagę dziecka zdecydowanie za małego na taki film, a jednak się nie nudziłam, oglądałam zafascynowana do końca, choć niewiele byłam w stanie zrozumieć. Drugie moje spotkanie z tym aktorem miało miejsce wiele lat później, kiedy oglądałam "Nóż w wodzie" - fabuła też mi się zatarła, jeśli chodzi o szczegóły, ale do dziś pamiętam emocje, jakie wzbudzały we mnie postacie, zwłaszcza Malanowicz - Jakże on mnie irytował!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones