PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 894
oceny
6,5 10 1 62894
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Dobry

ocenił(a) film na 8

Dobra szybka akcja tak ma być. Trochę przesadzili jak zwykle. Po takiej bójce z agentem, duszeniu następna scena jakby przeszedł reinkarnacje hehe i w ogóle można by wymieniać, ale film ma bawić a to bourne robi dobrze

waga55

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

ocenił(a) film na 8
1337Phoenix

Chłopie nie bredź jak jakiś debil robiony palcem i nie obrażaj ludzi jak ci nie pasuje to wypi..erdalaj a nie komentuj. Gdzie takich robią debili? Całey net pełen niedorobionych i będa naskakiwać co chwile. Znafcy od 7 boleści. W 70 latch chodziłem do kina na filmy nałogowo a taki uj przyjdzie i będzie dupe truł. WON śmieciu

waga55

Dzieciaczku, jak już wyzywasz, to pokaż trochę inteligentnej retoryki, a nie pospolitego buractwa. Mogę się mylić, bo po prostu może już jesteś taki powierzchowny i pretensjonalny. Lakonicznie: po prostu debil. Udowodnij mi, że jest inaczej, debilu. Boże, ile we mnie jest klasy, tak jechać plebsa z gracją, który posługuje się ironią na poziomie 5 latka. Taki się już urodziłem - naturalny
Nie czujesz się przeciętny częstując mnie takimi ubogimi postami w konwencji plebejskiej typu "Co ćpałeś?" lub "Zmień dilera!" albo "Daj trochę!". Kompromitujesz się w moich oczach, a zyskujesz w oczach kolegów. Niech wychwalają twój majestat. Każ im klękać, niech wyznają twoje bóstwo.

Nic mi na to nie odpowiesz, bo twój umysł poddano dzisiejszej i powszechnej indoktrynacji, jaką jest telewizja i propaganda. Częstuj mnie ubogimi frazami typu "twój stary", którymi się kompromitujesz w moich oczach, a zyskujesz w oczach przyjaciół.

Wow, nie spodziewałem się tak złożonego tekstu z mojej strony. Obawiam się, że mogę cię zbytnio przeciążyć (jestem świadom, że próg twojej inteligencji to 100 IQ), więc najcięższe działa zostawiam na potem hahahaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones