PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 854
oceny
6,5 10 1 62854
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Tak nudnej i bezpłciowej postaci to już dawno nie widziałem. Niestety ale jedyne co robi w tym filmie to stroi poważne miny i wygląda jakby się miała za chwilę rozpłakać.

ocenił(a) film na 6
Wezum

Trudno się z tym zgodzić.
To prawda, Heather Lee daleko do Pameli Landy (tak jak Alicii Vikander do Joan Allen), ale... takie jest nowe pokolenie.
Nowe pokolenie 30-latków nie wygląda jak Harrison Ford, Mel Gibson, Bruce Willis, Kathleen Turner w latach 80. Wygląda jak te pierdoły z serialu "Teoria wielkiego podrywu". I to ono trzyma teraz zabawki w ręku. Te same (Alicia Vikander posuwa się w tym filmie nawet do zabójstwa).
Heather Lee jest obliczona wyłącznie na sukces. I Vikander wygrywa ten cynizm w 100%. Zresztą jej rówieśnik, Aaron Kaloor (Riz Ahmed) jest taki sam. Tylko działa w innej branży. Dla nich to biznes. Wyrachowanie tego pokolenia i jego tchórzostwo są przez nich mistrzowsko sportretowane. Bez skrupułów. Bez litości dla odtwarzanych przez siebie postaci.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Masz rację. Przez cały film denerwował mnie ich chłód emocjonalny i oportunizm. Starzy dyrektorze CIA tacy jak Tommy Lee Jones to dranie, którzy mają niewinną krew na rękach. Ale nowe pokolenie, które teraz chce dopchać się do władzy jest jeszcze gorsze. Wychowane w luksusie i otoczone nowoczesnymi technologiami, które bez skrupułów wykorzystują do kontrolowania społeczeństwa. Bourne doskonale o tym wie i nigdy nie wróci, aby pracować dla takich jak oni.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 5
Wezum

Ale jest piekna :)

ocenił(a) film na 5
azlotko

Eeetam. Wyglada, jak chlopak i glos ma meski...

ocenił(a) film na 6
Wezum

Mnie bardzo irytowała.

ocenił(a) film na 7
jrock

myślę, że każdego irytowała. myślałem że w końcu się rozpłaczę, ale ona chyba nawet jak śpi to tak wygląda...

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Ma piękną twarz.

ocenił(a) film na 5
Wezum

Bo Vikander jest po prostu kiepska.

ocenił(a) film na 5
Wezum

Wyglada jak chlopak. Nawet glos ma meski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones