PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 854
oceny
6,5 10 1 62854
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Mnie się nie podobał

ocenił(a) film na 3

Fatalny scenariusz, a raczej jego brak. Jeszcze więcej maniery Greengrassa i muzyki Johna Powella, bez oddechu, bez chwili na refleksję i bez sensu. Dużo, szumu, chaosu, klekotania w klawiaturę, nie milknąca ani na chwilę muzyka. Za to brak jakiejkolwiek intrygi, logiki działań i puenty. Jestem rozczarowany. Trzeba było serię zakończyć na trzeciej części.

użytkownik usunięty
ki_cia

Podpisuje sie pod tą wypowiedzią wszystkimi kończynami.
Irytująca ścieżka dźwiękowa, chaos, schemat, powielone obrazy ....

ocenił(a) film na 3
ki_cia

Lepiej bym tego nie ujął. Chaos, chaos, chaos. Ch... wie o co chodzi, bo człowiek nie nadąża za tym chaosem bez ładu i składu. Wolę filmy takie jak Colombo czy cała seria z Brudnym Harry'm. Gdzie trzeba pomyśleć, a nie nadążać za chaosem na ekranie, przeskakującą co sekundę kamerą, denerwującą muzyką i walkami ludzi z gumy. Z trudem wytrzymałem do 20min.

ocenił(a) film na 1
ki_cia

Amen

ocenił(a) film na 5
ki_cia

Oj jak ja się cieszyłam, że Bourne będzie znowu Bournem, nie kimś kto się pod niego podszywa (mówię o części, w której Jasona zagrał ktoś inny). Niestety zawiodłam się, film mi się nie podobał. Za mało akcji, za to zbyt często zmieniające się miejsca akcji. Oczopląsu można było dostać...

ocenił(a) film na 6
JOANNA108

A w której to niby części Bournea zagrał ktoś inny? :-) Proponuję obejrzeć film z Rennerem jeszcze raz :-)

ocenił(a) film na 5
Holly_Dexter

He, he, he... wychodzi na to, że zwracam honory. W każdym razie chodziło mi o ta część z wspomnianym przez ciebie aktorem....

ocenił(a) film na 4
JOANNA108

Bourna nigdy nie grał nikt inny, to była historia innego agenta ośle, jak wy oglądacie te filmy, przez sen?

ocenił(a) film na 4
ki_cia

Przewidywalny do bólu.

ocenił(a) film na 5
ki_cia

Tak, chaosu bylo duzo. Zmiana ujec co 0.5 sekundy. Zastanawiam sie, komu chcialo sie tyle ciac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones