PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489805}
7,1 13 114
ocen
7,1 10 1 13114
4,5 6
ocen krytyków
John Lennon. Chłopak znikąd
powrót do forum filmu John Lennon. Chłopak znikąd

Lennon słabo odtworzony, McCartney to już w ogóle patologia. Do tego wszystko przyćmione przez pokręconą mamusię która wyglądałaby jakby miała ochotę na seks z własnym synem. Do tego lepiła się do jego kumpli jak tania rura. Wielki zawód a taka pompa miała być ten film.

Jordan66

Wspomniałeś, że jest to najgorszy film, jaki widziałeś o Beatlesach/Lennonie. Ja osobiście nie mogę porównać, bo nie oglądałam innych i czy mógłbyś mi podsunąć tytuły tych innych filmów? ;)

Annabell.

Backbeat lub Lennon Naked :D

Jordan66

Dzięki. Biorę się za oglądanie ;D

Jordan66

właśnie też innych nie oglądałam, więc nie porównam, ale myślałam, że to będzie naprawdę dobry film. Niestety mocno się zawiodłam. Myślałam,że historia będzie do jego śmierci, a nie początkow kariery, ale to jakoś jeszcze przeboleję. Najgorsza rola matki. Co to ma być? Uważam tak jak Jordan66 . "Do tego wszystko przyćmione przez pokręconą mamusię która wyglądałaby jakby miała ochotę na seks z własnym synem. Do tego lepiła się do jego kumpli jak tania rura." A szkoda, mógłby być fajny film.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Lennon słabo odtworzony? znałeś może osobiście siedemnastoletniego Lennona? i rozumiem, ze obrażasz się na matkę Lennona, za to jaka była. Kurczę, scenarzysta mógł inaczej przedstawić tę postać, po to by nie rozczarować paru osób na Filmwebie.

mantri

Nie znałem Lennona ale na podstawie kilku biografii mam o nim swoje zdanie, zbliżone do rzeczywistości.
Matka była pieprznięta ale nie na punkcie seksualistycznym co to by tylko, gdyby dopuszczono to w kinach, robiłaby lody wszystkim kolegom swojego syna łącznie z nim samym. Takiej matki Lennon to nie miał.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

zapewniam Cię, że to co masz na myśli jest "dopuszczalne" w kinach. a że nie wydarzyło się, więc nie zostało pokazane. została natomiast pokazana osoba niestabilna psychicznie, która zachowuje się w sposób dość mocno odbiegający od standardowej normy zachowania cechującej matki. ale ja znam takie matki, wierz mi, nie jest ich tak mało. balansowała gdzieś tam na granicy, nawet pewnie nie zdając sobie z tego sprawy - widocznie inny rodzaj relacji z mężczyzną był jej obcy (a z synem wcześniej żadnej innej relacji przecież nie miała okazji wykształcić - to była też dla niej nowa sytuacja - pewnie chciała żeby ją pokochał, więc musiała na swój sposób go "uwieść".

mantri

Ale przyćmiła tym samym głównego bohatera !

ocenił(a) film na 7
Jordan66

A to szmata :)

Jordan66

Nie wspominając o tym, że w filmie występuje Pete Shotton, a brakuje drugiego ważnego przyjaciela Lennona - Stu Sutcliffe'a, który również wystpował z Quarrymen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones