PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475690}
7,8 1 656
ocen
7,8 10 1 1656
Joy Division
powrót do forum filmu Joy Division

JOY DIVISION

ocenił(a) film na 9

Jestem zaskoczony, jak porządnie i z tym "czymś" zrobiono ten dokument. Jedyny punkt jaki odjąłem to za to, że jak to w takim rodzaju filmie piosenki okrojone do minimum.
Co tu dużo mówić: Joy Division z naciskiem na Iana to dla mnie fenomen i najważniejszy zespół XX wieku, najważniejszy w historii muzyki. Ten dokument + "Control" + " Przejmujący z Oddali" Deborah to jazda obowiązkowa dla wielbicieli JD. Tak, właśnie wielbicieli, bo fanem to można być Dody. Kończę, bo idę zapuścić "Closer"...

ocenił(a) film na 7
okonsandacz

tak, juz pisalem, ze okrojone piosenki to minus, ale tylko dla swierzakow, bo "starzy" skojarza w mig o dostana nowe odniesienia,inspiracje do utworow. z 2. str. to nie dyskografia, tylko czysty dokument, w ktorym uwage poswiecono stosunkom w zespole czy samemu ianowi, mniej muzyce, ktora mozna sobie samemu odsluchac. przedluzylo by to film, choc nie przecze, ze mozna bylo nieco wydlluzyc kawalki

okonsandacz

Jeśli chodzi o filmy to jeszcze dorzucę Reprise - nie ma to w ogóle związku z JD, jest tylko ich muzyka, nie wiem dlaczego ale pasuje mi do zestawu :)
Poza tym - 24 hour party people i nowa książka Hooka - Nieznane Przyjemności.

użytkownik usunięty
77rpm

O, dzięki za ciekawy tytuł :)

okonsandacz

Pare lat minęło ale... polecam książkę joy division unknown pleasers Petera hooka. Piekielnie dobrze się czyta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones