PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6681}

Kandydat

The Candidate
6,9 1 175
ocen
6,9 10 1 1175
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

Dlaczego mówi od rzeczy ?

użytkownik usunięty

Nie daje mi spokoju scena, kiedy McKay pod koniec filmu jadąc samochodem zaczyna mówić do siebie, śmiać się i bredzić od rzeczy ? Co się z nim wówczas dzieje ?

ocenił(a) film na 7

No przecież to dość jasne...startowanie w wyborach na tak ważne polityczne stanowisko, w jego przypadku tak trochę z marszu, to chyba wielka odpowiedzialność a tym samym ogromny stres, nie sądzisz? No a ze stresu jak wiadomo ludzie zaczynają lekko wariować, śmiać się nerwowo (jak w tej scenie z telewizją). Napięcie i tyle.

użytkownik usunięty
Lady_Lazaruss

Czasem mało domyślny jestem :)

ocenił(a) film na 7

Hehe, najwyraźniej. A sam film bardzo fajny, polecam innym forumowiczom. Przede wszystkim bardzo dobra rola Redforda.

użytkownik usunięty
Lady_Lazaruss

Podpisuję się. Można by rzecz, że jest to pierwsza część wielkiej trylogii filmów politycznych lat 70tych z Redfordem w roli głównej :)

użytkownik usunięty

*rzec

ocenił(a) film na 7

Nie odebrałem tego jako obłęd, ale jako świadomą autoironię bohatera, wyśmiewającego puste frazesy, które zmuszony jest wciskać ludziom na wiecach. Mój ulubiony - "peopled by people" :)

użytkownik usunięty
feuerbach

O, dobre. Racja. Skłaniam się mocno ku temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones